Obrazek
  :arrow: Zasady konkursu 18+

 • duży słoik miodu porzeczkowego do wygrania!
 • na opowiadania z wątkiem erotycznym czekamy do 22 sierpnia

Regulamin witryny

Poniższe zasady zostały ujawnione celem wyjaśnienia poszczególnych obowiązków wszystkich członków społeczności Weryfikatorium.pl - forum literackie. Zasady te powinny być przestrzegane przez wszystkich, aby zapewnić, iż nasza witryna działa sprawnie i zapewnia zabawę oraz produktywne doświadczenia dla wszystkich członków naszej społeczności i odwiedzających.

 1. GŁÓWNE ZASADY PANUJĄCE NA FORUM

  a) Przed napisaniem jakiegokolwiek posta przedstaw się w przeznaczonym do tego dziale: O TUTAJ!

  b) Użytkownik może zamieszczać teksty w dziale Tu wrzuć tekst do zweryfikowania dopiero po napisaniu trzech komentarzy do innych tekstów umieszczonych w Tu wrzuć...

  c) Jeśli tekst był już publikowany w Internecie, Autor ma obowiązek oznaczyć go w formie „Tytuł tekstu”+[gatunek]+P. Znacznik literowy P jest wymagany dla wszystkich opublikowanych w sieci tekstów.

  d) Na forum obowiązuje zakaz umieszczania reklam do sprzedaży jakichkolwiek przedmiotów, oraz podawania linków do nich bez wcześniejszego uzgodnienia z administracją.

  e) Wszelkie przypadki plagiatu będą karane z całą surowością – usunięciem postu oraz definitywnym banem.

  f) Władze forum nie są przychylne piractwu. Przyznając się do nielegalnego kopiowania lub posługiwania się własnością intelektualną bez zgody autora lub popierając takie działania, robisz to na własną odpowiedzialność i musisz liczyć się z konsekwencjami (na przykład zmianą treści wpisu lub zamknięciem wątku). Dalsze próby drążenia tematu będą karane ostrzeżeniami.


  Regulamin główny:
  http://weryfikatorium.pl/forum/viewtopi ... 49&t=10553

  Regulamin działu "Tu wrzuć...":
  http://weryfikatorium.pl/forum/viewtopi ... 50&t=10554

  Inne regulaminy:
  http://weryfikatorium.pl/forum/viewforum.php?f=49


  Forumowy czat zostaje udostępniony po napisaniu 50-ciu postów, dodatkowe archiwum otrzymacie w prezencie, gdy na liczniku pojawi się "180".


  Forum nie przetwarza danych osobowych w celach zarobkowych bądź handlowych. Zgłaszane przez Użytkowników dane osobowe służą wyłącznie celom rejestracyjnym, umożliwiając podtrzymywanie więzi społecznych. Wobec powyższego Forum nie jest uznane za Administratora Danych Osobowych i nie podlega przepisom o RODO.  Kontakt z Administratorem:
  ► Pokaż Spoiler
  #