Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Czy są tu jakieś osoby, dla których głównym źródłem utrzymania jest pisanie?

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
hellbike
Pisarz domowy
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: hellbike » pn 26 lis 2018, 03:12

Jeśli tu jesteście - podzielcie się tym, jak to robicie. Mówiąc pisanie nie mam na myśli tekstów SEO na strony internetowych, tylko zarabianie na tym, co w pisaniu faktycznie sprawia frajdę. Pytam, bo wiem, jak marnie zarabia się w Polsce na książkach - i jestem ciekaw, jak radzicie sobie z sytuacją na rynku (na przykład - piszecie artykuły do magazynów) - ci z was, dla których pisanie jest pracą na pełen etat, a nie tylko awangardowym hobby.

Awatar użytkownika
P.Yonk
WModerator
WModerator

Postautor: P.Yonk » pn 26 lis 2018, 06:50

Oj hellbike,

Przejrzyj dokładnie forum, od strony głównej zaczynając. Prawdopodobnie wtedy nie zdoła Ci umknąć taka na przykład "Strefa Pisarzy", albo Debiutantów. Spytaj bezpośrednio.

Nie brakuje ich na forum. Są tu też tacy, którzy na Wery wyrośli, dojrzali. Rozpoznasz ich (pisarzy i debiutantów) po innym kolorze nicków.
Teraz daję Ci zadanie ;> Odpowiedz na pytanie: Jaki kolor nicków mają u nas Pisarze, a jaki Debiutanci? :)

"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"
"Jem kamienie. Mają smak zębów."

Awatar użytkownika
Jim Skalniak
Pisarz osiedlowy

Postautor: Jim Skalniak » pt 04 sty 2019, 18:23

Nie sądzę, żeby każdy z pisanych tu na fioletowo mógł powiedzieć, że pisanie jest jego jedynym albo głównym źródłem zarobków. Też jestem tego ciekaw, podobnie jak autor wątku, choć z drugiej strony nie jestem ciekaw na tyle, by każdemu z osobna zadawać takie, w sumie osobiste, pytanie. Myślę, że taki wątek jest do tego lepszy - kto będzie chciał się pochwalić, może to tutaj zrobić.

"Naucz się, że można coś innego roznosić niż kiłę. Można roznieść światło, tak?"
Robert Brylewski

Wróć do „Jak wydać książkę w Polsce?”