Pytania do Małgorzaty Garkowskiej "ithilhin"

151

Latest post of the previous page:

Navajero pisze: To dawaj, zobaczymy czy to wpłynie na ilość czytelników
Eldil pisze: Uwodzenie odbiorcy sobą, zamiast przekazem, przylepia łatkę osoby, która ma problem z przyciągnięciem kogokolwiek samym talentem.
:P
:twisted:
gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

152
Eldil pisze: Uwodzenie odbiorcy sobą, zamiast przekazem, przylepia łatkę osoby, która ma problem z przyciągnięciem kogokolwiek samym talentem.
Gośka - jak będziesz potrzebować- to będę te łatki fastrygować własnymi palcyma :)) hihihiih
Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.
Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018

153
Sarah pisze: Gośka - jak będziesz potrzebować- to będę te łatki fastrygować własnymi palcyma ) hihihiih
No jak świadomie i dobrowolnie, to się nie wtykam, sam wiem, że nie moja sprawa itd. Ale jeśli z miłego zamierzenia, jak wyszukanie fotki na której najfajniej, najsypatyczniej wyszłaś, wyszłyby jakieś nieporozumienia, przed którymi można było przestrzec - to co ze mnie byłby za kumpel, jakbym siedział cicho? :)
„Patrzyłem na Twoje lektury i byłem zdumiony, jaka przepaść dzieli je od Twoich shortów w Zamku i miniatur. Jeśli zechciałbyś przyjąć sugestię, to lepiej idź w kierunku tego, co piszesz, niż tego, co masz na półeczce z ulubionymi nad tapczanem.” L.P. 04.07.2020

- Uśmiecham się :)
- Tak właśnie należy zasypiać. Uśmiechnięte sny wędrują do uśmiechniętych dzieci :)

159
Kreator pisze: Hej :) A ja chciałem zapytać czy kiedykolwiek byłaś w siedzibie wydawnictwa, czy wszystko, łącznie z podpisywaniem umów itd, odbywało się poprzez drogę pocztowo-mailową?
Nie, nie byłam :)
Miałam tylko spotkanie z osobami od promocji, ale to "na mieście".
gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

Wróć do „Strefa Pisarzy”