Hej, jestem Ajron (szybciej i bardziej naturalnie wymawia się bez "X")

Wszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator

Awatar użytkownika
AjronX
Kmiotek
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: AjronX » pt 23 lis 2018, 18:53

Witam Was serdecznie!
Mam 31 lat, zawodowo jestem QA Engineer'em w firmie zajmującej się produkcją i wydawaniem gier przygodowych. Odkąd pamiętam, miałem bujną wyobraźnię i przez lata mojej młodości – cokolwiek i z kim bym nie robił – zawsze byłem uważany za "tego od kamery i scenariuszy". Uwielbiam świat "Warhammer'a" – tego książkowego – gdzie mogłem wczuwać się w najróżniejsze role i samemu kreować swoją postać, czy (kiedy byłem Mistrzem Gry) przygodę. Zawsze miałem zacięcie do amatorskiej kinematorgafii, ale raczej na poziomie "wakacyjnych wygłupów". Mogę podesłać linki do kilku filmów dla mniej wybrednych ;)
Pisywałem kiedyś scenariusze do przygód "Warhammer'a", nawet krótkie opowiadanie w jego świecie. Z j. polskiego miałem "4", ale za dyktanda i wypracowania dostawałem "5", a nawet i "6" kiedy nauczycielka dostrzegła moją "inność". Nie uważałem się za "innego", ale podobno pisanie własnej twórczości jest czymś nadzwyczajnym.
W każdym razie chciałbym napisać książkę – powieść fantastyczną. Dziś wielu uważa to za fanaberię, bo gdy tylko wspomni się o tym, że "piszę powieść", to najbliżsi przytakują tylko z – jak bym to podsumował – politowaniem i potakiwaniem głowy ze słowami "Mhmmmmmmm... no to fajnie!". Ja naprawdę mam ostatnio natchnienie na napisanie w końcu czegoś swojego i tym oraz chłodnym spojrzeniem patrzę na to co od miesiąca piszę. Wyda się to głupie, ale przyśniło mi się coś... to dosłownie fragment sceny wyjętej ze wstępu filmu fantasy – kilku przyjaciół znajduje książkę, w której opisane są niesamowite rzeczy i miejsca w ich mieście przez pryzmat magicznych wydarzeń. Bohater wspina się na balkon wspólnej "kryjówki do czytania" i zaczynają wspólne czytanie.... wtedy zadzwonił mi budzik i czas był się zbierać do pracy. Tam otworzyłem notatnik i zapisałem mój sen. Dziś – miesiąc później – mam już 25 stron, 4 rozdziały i aktualnie pracuję na konspektem całej powieści. Za chwilę zamieszczę początkowe fragmenty, które co prawda nie są jeszcze magiczne, ale wprowadzają w ten dziwny, wymyślony... wyśniony świat.

Pozdrawiam

Added in 14 minutes 45 seconds:
Chciałbym edytować swój pierwszy post, ale okazuje się, że już nie mogę (1 szansa wykorzystana). Chciałem oznajmić, że nie mogę zamieścić fragmentu powieści w dziale "Opowiadania i fragmenty powieści", gdyż jest on po prostu "tymczasowo zablokowany". Co mam zrobić, by gdzieś umieścić swój tekst?

Awatar użytkownika
Godhand
Siewca Dobra
Siewca Dobra

Postautor: Godhand » pt 23 lis 2018, 19:07

AjronX pisze:Source of the post Co mam zrobić, by gdzieś umieścić swój tekst?

Na początek przeczytać regulamin. Tam jest wszystko co powinieneś wiedzieć, powody zablokowania tekstu również.
Regulamin tutaj: viewtopic.php?f=50&t=10554
List do nowych też bardzo Ci pomoże, jest tu: viewtopic.php?f=49&t=15049

Potem rozgość się i wyluzuj.

G.

"Każdy jest sumą swoich blizn" Matthew Woodring Stover

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.

Awatar użytkownika
AjronX
Kmiotek

Postautor: AjronX » pt 23 lis 2018, 19:13

Dzięki, już poczytałem (info o ilości postów). Czy jestem tak spięty, by musieć się wyluzować? :)

Awatar użytkownika
Godhand
Siewca Dobra
Siewca Dobra

Postautor: Godhand » pt 23 lis 2018, 19:58

Chyba nie :)
Żeby zamieścić tekst, musisz odpowiednio obszernie skomentować trzy teksty z Tu Wrzuć.

Pozdrowienia.

G.

"Każdy jest sumą swoich blizn" Matthew Woodring Stover

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.

Awatar użytkownika
Romecki
Pisarz
Pisarz
Kontaktowanie:

Postautor: Romecki » pt 23 lis 2018, 20:18

Cześć :)

FB: https://www.facebook.com/romek.pawlak
Miłek z Czarnego Lasu http://tvsfa.com/index.php/milek-z-czarnego-lasu/
"Osobiście uwielbiam jak czytelnicy "uświadamiają" mnie jakie perspektywy przegapiłem, jakich wątków nie wykorzystałem i jak powinienem pisać, żeby dostać literackiego Nobla :P" - by Navajero.

Awatar użytkownika
AjronX
Kmiotek

Postautor: AjronX » pt 23 lis 2018, 20:20

Romecki pisze:Source of the post Cześć :)

No hej!

Added in 13 seconds:
Godhand pisze:Source of the post Żeby zamieścić tekst, musisz odpowiednio obszernie skomentować trzy teksty z Tu Wrzuć.

Oh damn! Dzięki za "dopieszczenie" szczegółów! Czytałem pobieżnie regulamin, ale że muszę wyjść z domu, to wyciągnąłem pobieżne wnioski. Dzięki raz jeszcze i mam nadzieję, że jakoś się tu "zakolegujemy" ;)

Awatar użytkownika
Adam
Zarodek pisarza

Postautor: Adam » ndz 02 gru 2018, 11:37

Cześć.

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”