Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Dialogatornia - kwalifikacje do warsztatów z pisania dialogów

Zła Bajka (całość)

Potrzebujesz osób do oceny swego tekstu? Zamieść tu prośbę!
Zachęcamy również do pomagania innym Forumowiczom.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Iwar
Pisarz osiedlowy
OSTRZEŻENIA: 0

Zła Bajka (całość)

Postautor: Iwar » sob 08 lip 2017, 15:01

Tu i tam wrzuciłem początek.

Dalej zacytuję sam siebie:

"Tekst będzie mi potrzebny. Nie dlatego, że uważam go za szczególnie wybitny, ale że zawiera ważne dla dalszej opowieści informacje. A jak się dowiedziałem, teksty publikowane na necie są najczęściej spalone, jeśli chciałoby się je wykorzystać do publikacji. No ale z drugiej strony poświęciliście się żeby przeczytać, więc głupio tak zostawiać opowieść niedokończoną. Poza tym chciałbym wiedzieć, czy całość jest ogólnie strawna, a Wasze uwagi jak najbardziej mi pomagają. "

Jak doradzili mi dobrzy ludzie, tutaj najlepiej zwrócić się do tych którzy są gotowi poświęcić chwilę, żeby nad całością się pochylić. Nie ma tego dużo (22k znaków). Nie musi to być super precyzyjna korekta każdego przecinka, liczy się dla mnie nawet ogólne wrażenie. Zaakceptuje jedno słowo, a nawet soczystą onomatopeję. Jeśli oczywiście ktoś chce pisać więcej, chwała mu/jej. Opinie może wrzucić tutaj, lub odesłać na maila.

Jeśli jest ktoś zainteresowany, niech śle maila na PW.

Wróć do „Centrum Wzajemnej Pomocy”