Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Dyskusje o pojedynkach

Rywalizacja najlepszych!

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator

Awatar użytkownika
Faraon
Imperator
Imperator
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Faraon » śr 09 maja 2012, 19:38

Ostatni post z poprzedniej strony:

Ciekawy finisz się robi, ciekawy... Dostałem drugą ocenę, ale na razie jeszcze ją przetrzymam. :> Piszcie dalej, odstresowujecie mnie. ;)

Awatar użytkownika
eworm
Dusza pisarza
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: eworm » śr 09 maja 2012, 21:49

Adrianna pisze:Muszę jakoś naszych "natchnionych" przypisać ;] Bo jestem pewna, że zorck i SkySlayer nie tylko zgadywankami się tutaj zajmują.

No zorck to wiadomo, że zaproszenie dostał, tylko trochę mi pasuje na jednego z tej trójki, która nie przyjęła. To chyba ta jego nieobecność na Gali Horyzontów rok temu taki mi obraz człeka wiecznie zajętego pozostawiła. Ale jeśli bierze udział... Czy ja wiem? Spodziewałbym się Go w finale, ale E to pePe, a nie sądzę, że wychwalałby tak pod niebiosa A, gdyby sam nim był... Ewentualnie D lub G?

Faux pisze:Ciekawy finisz się robi, ciekawy... Dostałem drugą ocenę, ale na razie jeszcze ją przetrzymam. :>

What a fauxing tease!

Wróć do „Turniej o Puchar Administratora 2012”