Relacja z Gali i zlotu

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Godhand
Siewca Dobra
Siewca Dobra
OSTRZEŻENIA: 0

Relacja z Gali i zlotu

Postautor: Godhand » ndz 02 wrz 2018, 14:34

Ostatni post z poprzedniej strony:

Należą się pozdrowienia i podziękowania dla Pani fotograf :clap:

G.

"Każdy jest sumą swoich blizn" Matthew Woodring Stover

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.

Awatar użytkownika
Thana
Weryfikator
Weryfikator

Relacja z Gali i zlotu

Postautor: Thana » ndz 02 wrz 2018, 14:36

Rety, już wystarczy, my tu mamy pisać, a nie celebrycić! ;)

Oczywiście nieunikniona metafora, węgorz lub gwiazda, oczywiście czepianie się obrazu, oczywiście fikcja ergo spokój bibliotek i foteli; cóż chcesz, inaczej nie można zostać maharadżą Dżajpur, ławicą węgorzy, człowiekiem wznoszącym twarz ku przepastnej rudowłosej nocy.
Julio Cortázar: Proza z obserwatorium

Ryju malowany spróbuj nazwać nienazwane - Lech Janerka

Awatar użytkownika
Wolha.Redna
Akcelerator
Akcelerator

Relacja z Gali i zlotu

Postautor: Wolha.Redna » ndz 02 wrz 2018, 14:36

Godhand pisze:Source of the post Należą się pozdrowienia i podziękowania dla Pani fotograf :clap:

G.

Właśnie :) Pięknie uchwycone momenty, wielkie dzięki i gratulacje :)

"ty tak zawsze masz - wylejesz zawartośc mózgu i musisz poczekac az ci sie zbierze, jak rezerwuar nad kiblem" by ravva

"Jedna struna mi się zerwała.
- To co? Masz przecież jeszcze pięć.
- Tak. Ale nie umiem grać na pięciu.
- Na sześciu też nie umiałeś. Więc teraz twoja ignorancja się zmniejszyła." Pratchett

Awatar użytkownika
Navajero
Pisarz
Pisarz

Relacja z Gali i zlotu

Postautor: Navajero » ndz 02 wrz 2018, 14:42

Thana pisze:Source of the post Rety, już wystarczy, my tu mamy pisać, a nie celebrycić! ;)

Oj tam, nie chcesz mieć piszczących fanów? :)

Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Thana
Weryfikator
Weryfikator

Relacja z Gali i zlotu

Postautor: Thana » ndz 02 wrz 2018, 14:50

Nav, hałas mnie rozprasza. ;)

Oczywiście nieunikniona metafora, węgorz lub gwiazda, oczywiście czepianie się obrazu, oczywiście fikcja ergo spokój bibliotek i foteli; cóż chcesz, inaczej nie można zostać maharadżą Dżajpur, ławicą węgorzy, człowiekiem wznoszącym twarz ku przepastnej rudowłosej nocy.
Julio Cortázar: Proza z obserwatorium

Ryju malowany spróbuj nazwać nienazwane - Lech Janerka

Awatar użytkownika
Navajero
Pisarz
Pisarz

Relacja z Gali i zlotu

Postautor: Navajero » ndz 02 wrz 2018, 14:50

Niech piszczą po cichu ;)

Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."

dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Kruger
Umysł pisarza
Kontaktowanie:

Relacja z Gali i zlotu

Postautor: Kruger » pn 03 wrz 2018, 08:00

No, mogę coś dodać. Bo w weekend na netach raczej mało siedzę.

Uwielbiam poznawać ludzi dzięki sieci. Kiedyś udzielałem się mocno na pewnym forum gier militarnych. Z paroma osobami udało się spotkać a nawet spotykać w realu. Podobnie z Ftem. A teraz z Wery. Choć nie jestem zbyt ruchawy, rodzina wiąże i mało jeżdżę po konwentach, zlotach, ale czasem się uda.
Oczywiście net ma wiele wad, których wymieniał nie będę. Często nas wpienia, często jest irytujący.
Ale to jedno, możliwość poznawania fajnych ludzi, których w innych okolicznościach nigdy bym nie poznał, wynagradza mi te wady.

Cieszę się więc, że udało się realowo poznać (niealfabetycznie) Aktegev, Augustę, Lan, Malikę, Rednę, Thanę, Eldila, Romeckiego, Godhanda, Uniwersa, Thanosa, Misieq'a, Bartosha, Buggy'iego i Faraona.
Mega przyjemnie było porozmawiać i posłuchać. Szczególnie posłuchać. Prawdziwi pisarze to erudyci. Choć dotyczy to najbardziej Augusty i Romka, to niech reszta nie czuje się pominięta, czujecie i wykorzystujecie język.

Do Krakowa pewnie mnie nie puszczą, ale może się uda kiedyś coś jeszcze, bym mógł się z Wami spotkać.

Awatar użytkownika
malika
Dusza pisarza

Relacja z Gali i zlotu

Postautor: malika » wt 04 wrz 2018, 13:56

Wielkie dzięki, że mogłam być częścią tego spotkania. :) Aż chce się do Was wrócić! :D No i cieszę się, że moje pierwsze próby z sensownym aparatem nie okazały się wToPĄ. :mrgreen:
Gratuluję Zwycięzcy, Wyróżnionym i całemu Podium! I organizatorom, bo wiem ile pracy i zaangażowania kosztowało całe przedsięwzięcie.
Naprawdę miło było wszystkich Was spotkać, "podotykać" nicków ;) i posiedzieć przy wspólnym stole. Do zobaczenia nie tylko na forum!

Cierpliwości, nawet trawa z czasem zamienia się w mleko.

Awatar użytkownika
Aktegev
Dusza pisarza

Relacja z Gali i zlotu

Postautor: Aktegev » wt 04 wrz 2018, 14:30

Również bardzo dziękuję za spotkanie - miło było Was poznać i posłuchać! :) Fajnie także, że daliście się namówić na grupową fotkę. I tutaj szczególne podziękowania dla Lan za jej zrobienie :)

"Kiedy autor powiada, że pracował w porywie natchnienia, kłamie." Umberto Eco

Miłek z Czarnego Lasu /film/

Wróć do „Turniej o Puchar Administratora 2018”