R.R.

Miniaturki, drabble i inne krótkie teksty

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Kreator
Pisarz osiedlowy
OSTRZEŻENIA: 0

R.R.

Postautor: Kreator » śr 27 cze 2018, 20:16

Ostatni post z poprzedniej strony:

Użył bym powtórzeń:
Godhand pisze:Source of the post Wszyscy ale nie ty Ruby Reyes, kochająca świat Ruby Reyes. Ty nie odwróciłaś głowy, tylko ty posłałaś jeden łamiący serca uśmiech

W końcu nadchodzi cicho, rzucając cień na twoje ciało i życie.

Przed cicho raczej przecinek.

Nie wiem co więcej dodać... napisane na bogato językowo i niezwykle zgrabnie, że ciężko się czego doczepić. Brawo.

Awatar użytkownika
Tomaso69
Szkolny pisarzyna

R.R.

Postautor: Tomaso69 » wt 17 lip 2018, 22:48

Godhand pisze:Source of the post Jest skrzypieniem szafy o zmroku i cieniem w rogu pokoju. Szelestem piasku, po którym pełznie grzechotnik i szumem wody dla tonących. Gasnącym ogniskiem na nieprzyjaznej prerii.
Jest końcem.

Ciemne, złowrogie i szalenie obrazowe. Dla mnie to OŚ całego opowiadania. Każdy kolejny wątek mógłby zaczynać się i kończyć w tym miejscu. Trzy zdania nadające sensu całemu opowiadaniu. Napisane powoli, z chirurgiczną precyzją, przykuwając wzrok do pojedynczych wyrazów. Czytając widzę to w zwolnionym tępię, słowo za słowem, malujesz w moje głowie obraz jaki mnie odrobię niepokoi swoją nieuchronnością.

Fraszki to wszytko, cokolwiek myślemy; Fraszki to wszytko, cokolwiek czyniemy". Jan Kochanowski

Awatar użytkownika
Kareen
Pisarz osiedlowy

R.R.

Postautor: Kareen » śr 18 lip 2018, 07:56

Naprawdę dobre. Klimatyczne.

Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Wróć do „Miniatura literacka”