Ostatni Dzień Pary

Można Cię poczytać? Pochwal się!

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Thana
Weryfikator
Weryfikator
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: Thana » ndz 01 cze 2014, 08:33

Ostatni post z poprzedniej strony:

Epub bez ilustracji się nie dał. Ale wersja ilustrowana przyszła bez problemów, zachęcona cichym "kici kici". ;)

Oczywiście nieunikniona metafora, węgorz lub gwiazda, oczywiście czepianie się obrazu, oczywiście fikcja ergo spokój bibliotek i foteli; cóż chcesz, inaczej nie można zostać maharadżą Dżajpur, ławicą węgorzy, człowiekiem wznoszącym twarz ku przepastnej rudowłosej nocy.
Julio Cortázar: Proza z obserwatorium

Ryju malowany spróbuj nazwać nienazwane - Lech Janerka

Awatar użytkownika
Nem
Dusza pisarza
Kontaktowanie:

Postautor: Nem » ndz 01 cze 2014, 17:52

MaciejŚlużyński, ale ja nie jestem wydawcą ;p Jestem tylko autorem, któremu nie spodobało się, że projekt wisi z powodu opieszałości wszystkich więc wziął cały projekt w swoje ręce. Jak takie rzeczy robi jedna osoba między studiami a pracą to jest taki plus, że mniej osób do opóźniania, a minus, że coś może zostać niedopilnowane.

Nie da się zassać? Niepokojące, muszę się zwrócić do strony fundacji.

Awatar użytkownika
padaPada
Pisarz Wszechczasów
Kontaktowanie:

Postautor: padaPada » ndz 01 cze 2014, 22:32

Na dzień dzisiejszy nie da się ani jednak, ani drugiego. Mobi i pdfy można.

Awatar użytkownika
Nem
Dusza pisarza
Kontaktowanie:

Postautor: Nem » pn 09 cze 2014, 10:52

Jeśli ktoś ma ochotę na "Ostatni Dzień Pary" na papierze do do końca tygodnia mogę zebrać informacje na priv. Koszt druku w solarisie z ilustracjami i wszystkim to 5zł do tego dochodzi przesyłka.

Od razu zastrzegam, że nie jest to reklama, bo ani wydawnictwo ani nikt po drodze nie czerpie z tego zysku (może poczta polska). Po prostu, informuję Weryfikatorium na ucho, jako zaprzyjaźnione forum. Nie rozpowiadajcie o tym, bo to nieoficjalne przedsięwzięcie a podatki lubią szukać ofiar wśród bezinteresownych.

Awatar użytkownika
Filip
Pisarz pokoleń

Postautor: Filip » ndz 18 sty 2015, 22:19

Właśnie pojawił się w sprzedaży najnowszy numer CD-Action (02/2015) z antologią literacką Ostatni Dzień Pary. Zapraszam serdecznie do czytania ;)

Coś tam było? Człowiek! Może dostał? Może!

Wróć do „Sukcesy Weryforumowiczów”