Który wiersz uważasz za najlepszy?

Czas głosowania minął ndz 12 sie 2018, 22:14 Można wybrać tylko 1. opcję

Wiersz pierwszy
Liczba głosów: 19 (36%)
Wiersz drugi
Liczba głosów: 9 (17%)
Wiersz trzeci
Liczba głosów: 25 (47%)
Liczba głosów: 53

Fioletowy pojedynek na białe słowa

92
Przede wszystkim to widać, że nie poeci pisali. Żaden z trzech wierszy mnie szczególnie nie ujął, ale najlepszy wydaje mi się nr 3, bo autor nie idzie na łatwiznę, tylko stara się trochę pokombinować nad konceptem.
"Naucz się, że można coś innego roznosić niż kiłę. Można roznieść światło, tak?"
Robert Brylewski

93
Jim Skalniak pisze: Przede wszystkim to widać, że nie poeci pisali
Na tym właśnie polega ta zabawa :)
Poproszę o Twoje typy :)
Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.

Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018

96
Jim Skalniak, Tusia, to zabawa i strzelanie po omacku, w zasadzie dla wszystkich, nie tylko dla was :)
Próbujcie :)
Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.

97
Wiersz pierwszy - dla mnie genialny.

W słowach czuć rytm bicia serca, siłę, ciała zniewolenie, ale tez czułość, delikatność i miłość. Proszę o więcej. Idealnie komponuje się z moja duszą.
Fraszki to wszytko, cokolwiek myślemy; Fraszki to wszytko, cokolwiek czyniemy". Jan Kochanowski

98
Tomaso69 pisze: Wiersz pierwszy - dla mnie genialny.

W słowach czuć rytm bicia serca, siłę, ciała zniewolenie, ale tez czułość, delikatność i miłość. Proszę o więcej. Idealnie komponuje się z moja duszą.
No właśnie!
I w dodatku precyzyjnie realizuje temat: zaczyna się od "blisko", kończy na "daleko".

99
Tomaso69, Juliahof, a wasze typy na wszystkich trzech autorów?:)

101
Juliahof, Oczywiście:) Połączyłam Cię z Tomaso69, :))
Twoje typy były z drżeniem:) Już 6 sierpnia :)

Wróć do „Konkursy różne”