Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane

1
Brakuje mi małej funkcjonaliści. Aby oznaczyć wszystkie tematy jako odczytane, należy wejść w każdy dział i kliknąć "Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane".

Można by było na głównej stronie dodać jeszcze jeden link, który by powodował odczytanie wszystkich tematów w każdym dziale.

Wystarczy, że zamiast:

Kod: Zaznacz cały

mark=topics
będzie

Kod: Zaznacz cały

index.php?mark=forums&sid=
Taka mała sugestia :)
Chętnie pomogę w sprawach technicznych dotyczących fotografii i szeroko pojętej informatyki. Genealogia również nie jest mi obca.
KLIK

2
Mówisz o linku, który jest na stronie głównej, pod listą wszystkich for i głosi "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane", czy o tym, który wyświetla się pod listą tematów po kliknięciu w "Zobacz nieprzeczytane posty"?

Ja zwykle używam tego drugiego, żeby nie odznaczyć czegoś, co się WŁAŚNIE pojawiło. Taka mała sugestia. Ale możesz też używać tego na stronie głównej forum.

3
A faktycznie, jednak najpierw trzeba kliknąć w "Zobacz posty nieprzeczytane" a dopiero w "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane". W sumie to tylko kosmetyka. Niemniej jeżeli nie ma takiej potrzeby aby było do dostępne na stronie głównej to nie trzeba nic zmieniać. Dzięki za odpowiedź!
Chętnie pomogę w sprawach technicznych dotyczących fotografii i szeroko pojętej informatyki. Genealogia również nie jest mi obca.
KLIK

5
Faktycznie, dzięki :)
Szukałem tego na samej górze a nie na samym dole.
KLIK

6
Stało się coś niefajnego i nie wiem, co to takiego ;)
A tak poważnie - zaznaczam tematy, które chcę zignorować, a i tak pojawiają się po chwili jako nieprzeczytane. Co więcej, gdy kliknę "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" nadal wszystkie pokazują się jako nieprzeczytane - stare i nowe. Co się dzieje, jeśli mogę spytać?

7
Wszystko jest sprawką złego czarnoksiężnika :P
I pity the fool who goes out tryin' to take over da world, then runs home cryin' to his momma!
B.A. = Bad Attitude

10
anowi pisze:gdy kliknę "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" nadal wszystkie pokazują się jako nieprzeczytane - stare i nowe. Co się dzieje, jeśli mogę spytać?
Jeśli mam być szczery, postanowiłem w tym nie grzebać, bo boję się, że znowu serwer mógłby odmówić posłuszeństwa. Jeśli ktoś się na tym zna i ma jakieś rady, to możemy popróbować.
Adres e-mail: kontakt@weryfikatorium.pl
WeryfikatoriuM na Facebooku

Land of Fairy Tales

Eskalator.exe :batman:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne”