Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Targi Książki we Frankfurcie

O wszystkim co z literaturą związane.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
MaciejŚlużyński
Wydawca
Wydawca
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

Postautor: MaciejŚlużyński » ndz 27 sie 2017, 01:44

Największa impreza rynku wydawniczego (na pewno w Europie).

I "reprezentacja Polski"...

http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,1145 ... l#MTstream

I szczerze mówiąc nie dziwię się obecności Terlikowskiego, Wildsteina, Lisickiego czy Wencla. Tak naprawdę to dziwi mnie, że w tym towarzystwie znalazł się Twardoch. Jestem świeżo po lekturze "Dracha", "Morfinę" mam w pamięci cały czas, a "Króla" niedawno skończyłem, więc... się dziwię :mrgreen:

Pozdrawiam
Maciej Ślużyński
Wydawnictwo Sumptibus
Oficyna wydawnicza RW2010

Awatar użytkownika
Sarah
Poetyfikator
Poetyfikator
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: Sarah » ndz 27 sie 2017, 13:22

To na razie wstępne propozycje a faktyczna lista promowanych książek i autorów może nas jeszcze bardziej zaskoczyć:)
Swoją drogą.. "poezja" Wencla kiedyś mnie żenowała a teraz już budzi lekkie przerażenie.
Jakże się cieszę, że moje Młode nie muszą się edukować omawiając jego twórczość.

Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.

Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018

Wróć do „Dyskusje o literaturze”