!Głosujemy! Najlepsza Miniatura Listopada !Głosujemy!

Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Pasożyt

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
kryspen
Zarodek pisarza
OSTRZEŻENIA: 0

Pasożyt

Postautor: kryspen » czw 01 wrz 2016, 22:18

Jak eliksirem upajasz się każdego dnia moim smutkiem. Obłędnie pływasz we łzach. Bez krępacji topisz nadzieję, wymazujesz marzeń smak. Ignorujesz krzyk w mej głowie, wyciszasz go irytacją, wspinasz się po porażkach zasłaniając twarz czarną maską. Pragniesz władać moim umysłem doszukujesz się wrót, pasożytujesz na mnie umyślnie, biegnąc po każdej z mych dróg. Bezbłędnie wyliczasz mi czas, śmiejąc się przy tym w twarz. Mimowolnie puszczasz lawę nienawiści, spoglądając okiem beztrosko jak wszystko powoli niszczy. I płonę z wycieńczenia, rysując swoją śmierć, nikt się ze mną nie żegna w samotności muszę odejść. Już ziemia mnie woła, swój gardziel otwiera, swym chłodem otula, nic już nie ma znaczenia. Moja dusza sztywnieje, kosą zbiera plony kostucha. Lecz mojego krzyku już nikt nie posłucha...

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
Pisarz osiedlowy

Pasożyt

Postautor: Anna Nazabi » czw 01 wrz 2016, 22:32

No nie jest to ładne.Właściwie to ja nie wiem co to jest. Miałaś jakiś zamysł w ogóle?Początek to kicz jakich mało. Harlequin w wydaniu SAD.

Awatar użytkownika
Natasza
Zasłużony
Zasłużony
Kontaktowanie:

Pasożyt

Postautor: Natasza » czw 01 wrz 2016, 22:38

kryspen pisze:Source of the post Lecz mojego krzyku już nikt nie posłucha...

żar z rozgrzanego jej brzucha bucha.

Jakoś mi się zrymowało

Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt.(Wittgenstein w połowie rozumiany)

Awatar użytkownika
kryspen
Zarodek pisarza

Pasożyt

Postautor: kryspen » czw 01 wrz 2016, 22:39

Ładne być nie musi, ważne żeby wzbudzało w kimś emocje. To są moje własne emocje. Ja też nie potrafię tego określić więc nie dziwi mnie reakcja odbiorcy. To moje głęboko skrywane, intymne uczucia. Chciałam spróbować własnych sił.

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
Pisarz osiedlowy

Pasożyt

Postautor: Anna Nazabi » czw 01 wrz 2016, 22:56

Zdefiniuj sobie słowo emocja.
i płonę z wycieńczenia
No pomyśl...ja rozumiem że czujesz ból i inne takie,ale co ma odbiorca pomyśleć o tym zdaniu?I tak zacytowałam nie te najgorsze.

To co napisałaś to zlepek opisów,które moim zdaniem nadają się tylko do pamiętnika

Awatar użytkownika
Romecki
Pisarz
Pisarz
Kontaktowanie:

Pasożyt

Postautor: Romecki » czw 01 wrz 2016, 23:03

To jest bardzo słabe. Rada: czytaj dużo dobrej, klasycznej poezji. Patrz, jak jest napisana. Może być proza poetycka.

FB: https://www.facebook.com/romek.pawlak
Miłek z Czarnego Lasu http://tvsfa.com/index.php/milek-z-czarnego-lasu/
"Weryfikatorium to arena nie ma litości nie ma uuu nie ma" by brat_ruina

Wróć do „Archiwum Miniatur i Drabbli”