Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Strach

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Gruszka

Strach

Postautor: Gruszka » wt 08 sie 2017, 00:38

Ostatni post z poprzedniej strony:

RoboTeller pisze:Source of the post Jeszcze dwanaście godzin.

To zdanie najbardziej mnie zainteresowało. Taka namiastka grozy w tekście, być może nie zrozumiałem konceptu itp. Tym bardziej, kiedy tłumaczysz forumowiczom wyżej o co Ci chodzi w zamyśle. Słabo się bronisz a bronić powinno się samo co napisałeś. Wydaje mi się.

Troszkę jak rekonstrukcja wizyty z delirium u psychologa gościa, który za wiele doświadczył w ostatnim tygodniu życia. [quote="RoboTeller"]

Wybacz, jako odbiorca piszę, bez tchu to jest.

Awatar użytkownika
P.Yonk
WModerator
WModerator
OSTRZEŻENIA: 0

Strach

Postautor: P.Yonk » wt 08 sie 2017, 19:03

Gruszka pisze:Source of the post To zdanie najbardziej mnie zainteresowało. Taka namiastka grozy w tekście, być może nie zrozumiałem konceptu itp [...]
- na razie najlepiej zrozumiałaś tekst :). Ale akurat jak na złość, zacząłem się zastanawiać, czy te 12 godzin tu pasuje... Może powinno być 18 godzin. Albo zamiast "Jeszcze 12 godzin" - dać "Byle do wieczora."?

"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"
"Jem kamienie. Mają smak zębów."

Wróć do „Archiwum Miniatur”