Tekst Turnieju - nominacje

18
Parę zgubiłem, dostawiam:
b7: J
b10: G,R
b12: G
b15: S
b17: S (z automatu wchodzą teksty już z półfinału, czy dopiero finałowe?)

Z wszystkich teraz i poprzednio wymienionych moim faworytem jest A, jeśli chodzi o pojedynczy tekst, i S, jeśli chodzi o całość.
„Patrzyłem na Twoje lektury i byłem zdumiony, jaka przepaść dzieli je od Twoich shortów w Zamku i miniatur. Jeśli zechciałbyś przyjąć sugestię, to lepiej idź w kierunku tego, co piszesz, niż tego, co masz na półeczce z ulubionymi nad tapczanem.” L.P. 04.07.2020

- Uśmiecham się :)
- Tak właśnie należy zasypiać. Uśmiechnięte sny wędrują do uśmiechniętych dzieci :)

19
Eldil, nominowałeś moje opowiadania!!
Się wzruszyłam.. :oops: :oops:
Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.
Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018

20
Podobały mi się, mówiłem, że mi się podobają, a potem o nich zapomniałem. Jak z pozostałymi dopisanymi teraz.

Patrząc na ilość nominacji ode mnie, i (nawet łącznie) od pozostałych, przypomniał mi się cytat z "Baśni o ludziach Stąd". Parafrazując: Wam się trudniej cieszyć. Jeśli nie nominowaliście własnej góry tekstów, to znaczy, że Was nie cieszyły. A mnie cieszą :)
„Patrzyłem na Twoje lektury i byłem zdumiony, jaka przepaść dzieli je od Twoich shortów w Zamku i miniatur. Jeśli zechciałbyś przyjąć sugestię, to lepiej idź w kierunku tego, co piszesz, niż tego, co masz na półeczce z ulubionymi nad tapczanem.” L.P. 04.07.2020

- Tak właśnie należy zasypiać. Uśmiechnięte sny wędrują do uśmiechniętych dzieci :)

21
Eldil, Ja nominowałam J, bo jego cesarza mam wciąż przed oczami :)
Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.
Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018

22
Podium będzie wąskie, ale przy nominacjach, jaki problem poszaleć :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Plebiscyty”