Dyskusja o tekstach/typowanie autorów/typowanie wybierających obrazy

61

Latest post of the previous page:

Głosy oddałem jakiś czas temu, moim głównym kryterium było: "tekst w którym stylu najchętniej przeczytałbym w drugim etapie?".
Z tego powodu zagłosowałem na drugi i szósty tekst. Spośród wszystkich opowiadań, jedynie "Karykatura" naprawdę mnie wciągnęła. "Zamknięci" są interesujący i napisani zaskakująco prostym i zrozumiałym językiem, jak na tak nietypowo ujęty temat.

W pozostałych miniaturach coś mi zgrzytało, żadna nie była zła, czego dowodzą równo oddane głosy, ale nie zależało mi specjalnie by którąś przeczytać jeszcze raz. Choć tu najwyżej oceniłbym "Karolinę" spod trójki. Chyba jedyny powód dlaczego nie oddałem na ten tekst głosu, to taki, że wolałbym przeczytać powieść napisaną w ten sposób, a nie opowiadanie.
ichigo ichie

Opowieść o sushi - blog kulinarny

62
Jeszcze nie wszystko przeczytałam, ale strzelę sobie typowanie :P Tekst 6 - Misieq
Powiadają, że taki nie nazwany świat z morzem zamiast nieba nie może istnieć. Jakże się mylą ci, którzy tak gadają. Niechaj tylko wyobrażą sobie nieskończoność, a reszta będzie prosta.
R. Zelazny "Stwory światła i ciemności"

Blog literacko-górski: "Piszę o górach"...
... i pozagórske publikacje

67
No i doczytałam...

Strzeliłabym jeszcze, że Tekst 4 to Chii.
A na inne jakoś nie mam pomysłu.
Powiadają, że taki nie nazwany świat z morzem zamiast nieba nie może istnieć. Jakże się mylą ci, którzy tak gadają. Niechaj tylko wyobrażą sobie nieskończoność, a reszta będzie prosta.
R. Zelazny "Stwory światła i ciemności"

Blog literacko-górski: "Piszę o górach"...
... i pozagórske publikacje

69
Zastanówmy się teraz na spokojnie i rozważmy w swoich głowach, któż taki przeszedł. Ledwie konkurs wystartował, o szczegóły dopytywali się: Eldil, Adrianna, Czarna Emma, RebelMac, Kadah, oraz Chii.

Moje podejrzenia wyglądają następująco - teksty, które wygrały należą do:
Tekst 1. Kadah
Tekst 3. Eldil
Tekst 4. Czarna Emma
Tekst 6. Adrianna
"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"
"Jem kamienie. Mają smak zębów."

70
P.Yonk pisze: Ledwie konkurs wystartował, o szczegóły dopytywali się
Ledwie pojawiły się wyniki, już mamy post P.Yonka :D
Cieszę się, że mogę Ci pomóc wyrazić wielką radość z awansu trójki. Gratuluję, P.Yonk :)

Added in 2 minutes 31 seconds:
Chii, tak mi przykro... :twisted:
„Patrzyłem na Twoje lektury i byłem zdumiony, jaka przepaść dzieli je od Twoich shortów w Zamku i miniatur. Jeśli zechciałbyś przyjąć sugestię, to lepiej idź w kierunku tego, co piszesz, niż tego, co masz na półeczce z ulubionymi nad tapczanem.” L.P. 04.07.2020

- Uśmiecham się :)
- Tak właśnie należy zasypiać. Uśmiechnięte sny wędrują do uśmiechniętych dzieci :)

71
Eldil pisze: Ledwie pojawiły się wyniki, już mamy post P.Yonka
Często zbiegom okoliczności przypisujesz celowość? ;> To się nazywa paternifikacja - poszukiwanie i postrzeganie sensownych wzorców (także tam gdzie ich nie ma) jako ukształtowana w toku ewolucji neurokogitywna cecha Homo sapiens.

Nie wywiniesz się tak łatwo.
"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"
"Jem kamienie. Mają smak zębów."

72
Już Ty tak nie pleć tej neurologii, i tak wiemy, że to Ty napisałeś :)
"Hehe bez przesady. Nie wydaje mi się by komukolwiek z tego portalu udało się wydać książkę, i to jeszcze taką żeby była w sklepach." by Tomek Bordo
"Weryfikatorium to arena nie ma litości nie ma uuu nie ma" by brat_ruina;
Miłek z Czarnego Lasu http://tvsfa.com/index.php/milek-z-czarnego-lasu/ FB: https://www.facebook.com/romek.pawlak

75
Jedna zakryta karta już jest odsłonięta. Tekst nr 2 jest autorstwa Wrotycz. Co burzy moją teorię, że autorami są ci, którzy się interesowali konkursem, na czacie i tu. Zgadywanie także weszło na drugi, trudniejszy etap :)

Pisałem o dwu autorach, że podjęli ryzyko - tekstu 2 i tekstu 6. Jeden na dole stawki, drugi daleko w górze. Hazard w czystej postaci - można wszystko stracić i wszystko zyskać. Rien ne va plus :)
„Patrzyłem na Twoje lektury i byłem zdumiony, jaka przepaść dzieli je od Twoich shortów w Zamku i miniatur. Jeśli zechciałbyś przyjąć sugestię, to lepiej idź w kierunku tego, co piszesz, niż tego, co masz na półeczce z ulubionymi nad tapczanem.” L.P. 04.07.2020

- Uśmiecham się :)
- Tak właśnie należy zasypiać. Uśmiechnięte sny wędrują do uśmiechniętych dzieci :)

76
Tadadadam.

Tekst 1.

Z Weryczatu:
RebelMac • pt 21 lut 2020, 16:28
RebelMac pisze: @ Chii, tak na malowane - udalo sie przejsc i to na drugim miejscu :)
Added in 18 minutes 54 seconds:
Dalsza część:

RebelMac • pt 21 lut 2020, 16:34
RebelMac pisze: @ Chii, @ Czarna Emma, a wam jak poszlo w konkursie? przeszlyscie dalej?
Czarna Emma • pt 21 lut 2020, 16:35
Czarna Emma pisze: @ RebelMac, nie brałam udziału
;)
Dzwoń po posiłki!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malowane słowem, czyli mistrzowie obrazowania”