Malowane słowem, czyli mistrzowie obrazowania - ZWYCIĘZCA

1
Nie będziemy zgadywać tożsamości zwycięzcy (za to zdobywcy drugiego miejsca jak najbardziej - jeśli nie ma nic przeciwko). Nie wolno nam zabierać tej chwili triumfu i czekać aż ktoś odgadnie.

Zwycięzcą pierwszego turnieju Malowane słowem, czyli mistrzowie obrazowania, jest (ku mojej wielkiej radości).....
Dam...dam...dadadam...

RebelMac !!!

Wielkie, wielkie i szczere gratulacje.
Tu możecie składać Maćkowi (i reszcie) gratulacje.

G.
"Każdy jest sumą swoich blizn" Matthew Woodring Stover

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.

3
RebelMac, gratulacje i wielkie brawa :clap:

A i dla pozostałych uczestników wyrazy uznania - to nie był łatwy konkurs, a sporo ciekawych tekstów się pojawiło :D
Powiadają, że taki nie nazwany świat z morzem zamiast nieba nie może istnieć. Jakże się mylą ci, którzy tak gadają. Niechaj tylko wyobrażą sobie nieskończoność, a reszta będzie prosta.
R. Zelazny "Stwory światła i ciemności"

Blog literacko-górski: "Piszę o górach"...
... i pozagórske publikacje

9
Chii pisze:No i udało Ci się zmylić Eldila! :D
To prawda :D Gratuluję i tego :D

Ale Eldil, nawet zwodzony jak most do Zamku, ma oczy dookoła głowy :D
Eldil pisze: Z czego wynika, że Y nie może być autorem E1T4, a X nie może być Rebelem
Eldil pisze: Drugi nie może być Rebela. (Pisałem o tym wyżej ) Tekst z którym się wygadał, był oparty o "Magiczny krąg". Nie mógł go dostać w finale. Jeśli tu jest, to tylko i wyłącznie jako autor "Kochanki Behemota".
„Patrzyłem na Twoje lektury i byłem zdumiony, jaka przepaść dzieli je od Twoich shortów w Zamku i miniatur. Jeśli zechciałbyś przyjąć sugestię, to lepiej idź w kierunku tego, co piszesz, niż tego, co masz na półeczce z ulubionymi nad tapczanem.” L.P. 04.07.2020

- Uśmiecham się :)
- Tak właśnie należy zasypiać. Uśmiechnięte sny wędrują do uśmiechniętych dzieci :)

13
Ile radości było w tym pierwszym wygadaniu się. Dobrze, gdy nagrody trafiają do tych, którzy naprawdę się nimi potrafią cieszyć :D
„Patrzyłem na Twoje lektury i byłem zdumiony, jaka przepaść dzieli je od Twoich shortów w Zamku i miniatur. Jeśli zechciałbyś przyjąć sugestię, to lepiej idź w kierunku tego, co piszesz, niż tego, co masz na półeczce z ulubionymi nad tapczanem.” L.P. 04.07.2020

- Uśmiecham się :)
- Tak właśnie należy zasypiać. Uśmiechnięte sny wędrują do uśmiechniętych dzieci :)

14
tomek3000xxl, gratki wielkie. :) Już wygrałeś, tylko jeszcze o tym nie wiesz.

No i oczywiście RebelMac, wielkie, wielkie gratulacje.
"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"
"Jem kamienie. Mają smak zębów."
"A jeśli nie uwierzysz,
żeś wolny, bo cię skuto
będziesz się krokiem mierzył
i będziesz ludzkie dłuto
i będziesz w dłoń ujęty
przez czas, przez czas — przeklęty."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malowane słowem, czyli mistrzowie obrazowania”