Animowane słowem

1
To, co ja bym chciał teraz osobiście poćwiczyć to sceny akcji.

Gdybyśmy tak zadali sobie wyzwanie...

Wybrać fragment jakiegoś filmu lub znaleźć dynamiczny kilkuminutowy filmik, następnie mielibyśmy za zadanie opisać DOKŁADNIE co się na nim dzieje. Możemy umówić się, że będzie to wideo z włączonym WYCISZENIEM, abyśmy mogli zdecydować o imionach bohaterów i o tym, co mówią jako bonus. :)

Potem pokażemy nasze teksty, przeczyta je reszta forumowiczów i dopiero potem dostaną oni właściwy film, by mogli zdecydować w ankiecie, który tekst najbardziej im się spodobał. Film zostanie wysłany najpierw tylko do osób, które się zgłoszą do konkursu. :twisted:

Czy byliby chętni na taki pomysł?

:faraon:
Adres e-mail: kontakt@weryfikatorium.pl
WeryfikatoriuM na Facebooku

Land of Fairy Tales

Eskalator.exe :batman:

Animowane słowem

2
Mogę spróbować. O ile to krótki filmik (jak trailer do filmu).

G.
"Każdy jest sumą swoich blizn" Matthew Woodring Stover

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.

Animowane słowem

3
Nie trailer, raczej fragment z filmu, albo jakiś krótkometrażowy, shortfilm np [youtube][/youtube]

Jam chętny. Gdyby kto pytał. A pytał :P
"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"
"Jem kamienie. Mają smak zębów."
"A jeśli nie uwierzysz,
żeś wolny, bo cię skuto
będziesz się krokiem mierzył
i będziesz ludzkie dłuto
i będziesz w dłoń ujęty
przez czas, przez czas — przeklęty."

Animowane słowem

4
P.Yonk pisze: Nie trailer, raczej fragment z filmu, albo jakiś krótkometrażowy, shortfilm
Nieważna forma, chodziło mi tylko o czas materiału, bo to jest dla mnie kluczowe.

G.
"Każdy jest sumą swoich blizn" Matthew Woodring Stover

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malowane słowem, czyli mistrzowie obrazowania”