Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

rozpisani.pl

Tu dowiesz się więcej o wydawnictwach i ich zwyczajach

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
MAREL
Pisarz osiedlowy
OSTRZEŻENIA: 2

rozpisani.pl

Postautor: MAREL » pt 20 mar 2015, 22:42

Ktoś z Państwa miał może przyjemność większą bądź mniejszą współpracować z nimi?
https://www.rozpisani.pl/

Awatar użytkownika
Black Wind
Pisarz domowy
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: Black Wind » pt 20 mar 2015, 23:55

Mają kalkulator, więc z ciekawości wpisałem sobie wartości, które by mnie satysfakcjonowały i co wyszło? Przy druku dwóch tysięcy egzemplarzy i przy nierealnym założeniu, że sprzedałbym je wszystkie, dołożyłbym zaledwie sześć tysiaków. Dodam, że zrezygnowałem praktycznie ze wszystkiego, co nie wpłynęłoby ujemnie na samą treść książki (oprócz redakcji, korekty i składu wybrałem najtańsze opcje). Przy braku marketingu i żałosnym wyglądzie książki, sprzedanie dwustu egzemplarzy byłoby sukcesem, więc dołożyłbym dwadzieścia tysięcy... No ale cóż, za sławę (przynajmniej w rodzinie) trzeba zapłacić ;)

Awatar użytkownika
Marcin Dolecki
Debiutant
Debiutant

Postautor: Marcin Dolecki » sob 21 mar 2015, 10:55

To może być ciekawa praca z historii techniki: https://www.rozpisani.pl/Home/ActualityDetails/78

"Właściwie było to jedno z tych miejsc, które istnieją wyłącznie po to, żeby ktoś mógł z nich pochodzić." - T. Pratchett

Double-Edged (S)words

Awatar użytkownika
MaciejŚlużyński
Wydawca
Wydawca
Kontaktowanie:

Postautor: MaciejŚlużyński » sob 21 mar 2015, 12:21

Artykuł na ten temat jest w piątym numerze "Świtu ebooków" do pobrania (s. 45).

Generalnie - powiązania z PWN, ale niewiele z tego wynika, z wyjątkiem może cen :mrgreen:

Pozdrawiam
Maciej Ślużyński
Wydawnictwo Sumptibus
Oficyna wydawnicza RW2010

Awatar użytkownika
mjut
Zarodek pisarza

Postautor: mjut » śr 25 lis 2015, 20:02

Bardzo mało poważni ludzie. Nie oferują w zasadzie nic pozytywnego ale chętnie naciągną na kasę kogoś kto nie jest w temacie. Odradzam.

Wróć do „Wydawnictwa”