NAJLEPSZAMINIATURAMARCA 2020 :arrow: GŁOSUJEMY :text-link: TUTAJ :!:

Wiedźmin

Poleć ciekawy film, który oglądałeś. Napisz swoją recenzję.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
P.Yonk
WModerator
WModerator
OSTRZEŻENIA: 0

Wiedźmin

Postautor: P.Yonk » pt 24 sty 2020, 07:07

Ostatni post z poprzedniej strony:

Ktoś potrzebuje wiedźmiński miecz?

https://www.eurogamer.pl/articles/2020- ... ZLtSkZL78g

:<3<3: :twisted:

"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"
"Jem kamienie. Mają smak zębów."

Awatar użytkownika
Iwonka
Pisarz domowy

Wiedźmin

Postautor: Iwonka » pt 24 sty 2020, 20:22

W końcu oglądnęłam Wiedźmina i powiem szczerze, ze jestem zniesmaczona i zażenowana. Jedynie pierwszy odcinek był dla mnie w miarę oglądalny. Przy reszcie było to powolne konanie. Szczególnie dobił mnie ten faun udający diabła i bitwa pod Sodden, gdzie czarodziejki wyglądały jak żywcem wyciągnięte z Harrego Pottera. Nie sądzę żebym skusiła się na dalsze sezony.

„Ludzie myślą, że ból zależy od siły kopniaka. Ale sekret nie w tym, jak mocno kopniesz, lecz gdzie”. - Neil Gaiman - Nigdziebądź

„Szczęknęły zdejmowane sztaby.
- Mógłbyś je trochę popchnąć? - odezwał się głos. - Wrota Wie¬dzy, Przez Które Nie Mogą Przejść Nie Znający Prawdy, strasznie się zacinają od wilgoci”.
Straż! Straż! - Terry Pratchet

Awatar użytkownika
Feder9
Pisarz domowy

Wiedźmin

Postautor: Feder9 » pt 24 sty 2020, 20:35

Iwonka pisze:Source of the post W końcu oglądnęłam Wiedźmina i powiem szczerze, ze jestem zniesmaczona i zażenowana. Jedynie pierwszy odcinek był dla mnie w miarę oglądalny. Przy reszcie było to powolne konanie. Szczególnie dobił mnie ten faun udający diabła i bitwa pod Sodden, gdzie czarodziejki wyglądały jak żywcem wyciągnięte z Harrego Pottera. Nie sądzę żebym skusiła się na dalsze sezony.

zażenowana, zniesmaczona to rozumiem, ale zażenowana, no czem, netflix ze średniej półki odniósł sukces , przymus porównywania to problem jednostki, ja się bawiłem dobrze.

Wykształcenie jest wynikiem naszej ignorancji - parafraza

Awatar użytkownika
Iwonka
Pisarz domowy

Wiedźmin

Postautor: Iwonka » pt 24 sty 2020, 20:47

Wiesz ogólnie myślałam, że to będzie coś lepszego Polskiego złotego smoka, a wyszło podobnie. Po za tym w którym momencie się tak dobrze bawiłeś, bo może coś przeoczyłam. :P

„Ludzie myślą, że ból zależy od siły kopniaka. Ale sekret nie w tym, jak mocno kopniesz, lecz gdzie”. - Neil Gaiman - Nigdziebądź

„Szczęknęły zdejmowane sztaby.
- Mógłbyś je trochę popchnąć? - odezwał się głos. - Wrota Wie¬dzy, Przez Które Nie Mogą Przejść Nie Znający Prawdy, strasznie się zacinają od wilgoci”.
Straż! Straż! - Terry Pratchet

Awatar użytkownika
Feder9
Pisarz domowy

Wiedźmin

Postautor: Feder9 » pt 24 sty 2020, 20:57

Iwonka pisze:Source of the post Wiesz ogólnie myślałam, że to będzie coś lepszego Polskiego złotego smoka, a wyszło podobnie. Po za tym w którym momencie się tak dobrze bawiłeś, bo może coś przeoczyłam. :P

Cały serial mnie bawił, czyli fajnie było obejrzeć, nie mam przymusu porównywania, ten serial był lepszy moim zdaniem od top 1 hbo czy amazon, gra aktorów, scenografia, dialogi, były niedoróbki jak wspomniałaś, ale to pierwszy sezon :P

Wykształcenie jest wynikiem naszej ignorancji - parafraza

Awatar użytkownika
Aktegev
Dusza pisarza

Wiedźmin

Postautor: Aktegev » śr 19 lut 2020, 09:28

W najnowszym "Magazynie Filmowym" Stowarzyszenia Filmowców Polskich ciekawy wywiad z Bagińskim głównie o Wiedźminie:
https://www.sfp.org.pl/magazyn_filmowy, ... sAPSLP_2F4

"Kiedy autor powiada, że pracował w porywie natchnienia, kłamie." Umberto Eco

Miłek z Czarnego Lasu /film/

Awatar użytkownika
Misieq79
Weryfikator
Weryfikator

Wiedźmin

Postautor: Misieq79 » czw 05 mar 2020, 23:25

Wstępne ujęcia do samobójstwa Calanthe, koloryzowane:
https://www.youtube.com/watch?v=eT6DoaTdAGY

Ostatecznie zupełnie niedaleko odnalazłem fotel oraz sens rozłożenia się w nim wygodnie Autor nieznany. Może się ujawni.
Same fakty to kupa cegieł, autor jest po to, żeby coś z nich zbudować. Dom, katedrę czy burdel, nieważne. Byle budować, a nie odnotowywać istnienie kupy. Cegieł. - by Iwar
Dupczysław Czepialski herbu orka na ugorze

Wróć do „Filmy/seriale”