"Pulp Fiction"

Poleć ciekawy film, który oglądałeś. Napisz swoją recenzję.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Sepryot
Legenda pisarstwa
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Sepryot » sob 18 sie 2012, 12:39

Ostatni post z poprzedniej strony:

szmeto pisze:Nie trawię za to "Kill Billa". Dla mnie to zwyczajny niskobudżetowy gniot za duże pieniądze i z niezłą obsadą. Brakuje temu charakterystycznych u Quentina lekkości i dystansu. I dłuży się strasznie.

Moim zdaniem Kill Bill w bardzo sympatyczny sposób wykorzystuje założenia estetyczne kampu. :P Bardzo miło mi się oglądało.

[center]1 | 2 | 3 | 4 | O poezji[/center]

Awatar użytkownika
TomekPopek21
Kmiotek

Postautor: TomekPopek21 » wt 18 wrz 2012, 15:00

Witam

Słyszałem od kolegi że jest Pulp Fiction w wersji reżyserskiej (kilka dodatkowych scen i cały firm jest chyba ułożony chronologicznie) czy ktoś oglądał czy to tylko kwejk.

zaqr: zapraszam do przeczytania regulaminu i przedstawienia się w odpowiednim dziale.
Ostatnio zmieniony sob 22 wrz 2012, 11:58 przez TomekPopek21, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rudzik
Szkolny pisarzyna

Postautor: Rudzik » wt 09 lip 2013, 11:42

Jak fan Quentina muszę dodać parę zdań od siebie mimo, że praktycznie wszystko o filmie zostało powiedziane.

Jedno z najlepszych dzieł w kinematografii, a na pewno najlepsze jeżeli chodzi o samego Quentina. Czarna komedia, która trzyma w napięciu do samego końca.
Fenomenalna gra aktorska, genialna muzyka i absurdalno-śmieszne dialogi, które rozbawiają do łez.

Żeby nie było wklejam jeden :

Lance: Co sądzisz o Trudi? Nie ma faceta, może razem pofruwacie?
Vincent Vega: Która to Trudi? Ta z gównem na twarzy?
Lance: Nie, to Jody. Moja żona.

Zdecydowanie polecam wszystkim, smutnym, wesołym, na poprawę humoru, na zła pogodę, na ładną pogodę po prostu na wszystko.

Awatar użytkownika
OneEyeOpen
Kmiotek

Postautor: OneEyeOpen » śr 28 sie 2013, 22:13

Świetny film! "Kill Bill", "Django". No i przede wszystkim " Bękarty Wojny". Krytyk filmowy, serdecznie poleca ;D

Wróć do „Filmy/seriale”