Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Dialogatornia - kwalifikacje do warsztatów z pisania dialogów

Myslovitz

Co nam w duszy (lub nad uchem) gra.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Bokonon
Pisarz domowy
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: Bokonon » sob 25 lip 2009, 14:00

Ostatni post z poprzedniej strony:

Gdyby ich przyrównać do sceny brytyjskiej to wypadają strasznie blado. W Polsce wpisuje ich się uparcie w czołówkę, choć dla mnie ponad przeciętność nigdy się nie wybili.
I choć to niby mój klimat (britrock, indierock) to wokal Rojka i teksty zniechęcają do głębszego zapoznania.

Jest taka fajna rzecz, która się Rojkowi udała. Zwie się Lenny Valentino. Zespół pocisnął jedną płytę, która jest strasznie fajna, ma swój klimat, i wygląda niemal jak płyta koncepcyjna ;x, co jest na polskiej scenie rzadko spotykane, bo każdy młody zespolik rockowy chce od razu, od pierwszej płyty pitolić o wszystkich problemach świata.

onaznim

Awatar użytkownika
femina
Kmiotek

Postautor: femina » ndz 20 gru 2009, 22:50

Myslovitz lubię i szanuję. Najbardziej chyba przypadła mi do gustu piosenka "Jeż".
Generalnie... Podoba mi się, choć mało mnie interesuje jaki typ rocka grają. Wydaje mi się, że robią to dobrze.

Awatar użytkownika
Piotr
Kmiotek

Postautor: Piotr » ndz 17 sty 2010, 22:32

Uwielbiam ten zespół i ich piosenki znam na pamięć. Moja ulubiona to chyba "Chłopiec z plasteliny"

Awatar użytkownika
Cleite
Zarodek pisarza

Postautor: Cleite » pt 04 lut 2011, 14:17

Dla mnie Myslovitz jest zespołem dobrym raz, na jakiś czas. W zależności od nastroju czy ewentualnych potrzeb muzycznych. Nie potrafię ich skrytykować, może dlatego, że słucham ich już od bardzo dawna, a jeśli na czymś się wychowuje, to pozostaje swego rodzaju sentymentalna melancholia. Dlatego czasem, a niekiedy całymi tygodniami jestem w stanie słuchać ich, ich i tylko ich.
A jeśli chodzi o grafomanię, to owszem, niekiedy ich teksty są naiwne czy nawet głupie, a "częstochowskie rymy" wołają o pomstę do nieba, ale mimo wszystko czego mamy się spodziewać po piosenkach rockowych (nie mówię też, że wszystkie piosenki rockowe są puste i pozbawione sensu, bo kompletnie się z tym nie zgadzam, no ale nie będę tutaj odbiegać od tematu)? To przecież nie ma być głęboko liryczny tekst, to nie poezja śpiewana, jakby nie patrzeć.

Do czegóż służy pisarz, jeżeli nie do burzenia literatury?
Julio Cortázar — Gra w klasy (str. 99)

Awatar użytkownika
Hidden
Zarodek pisarza

Postautor: Hidden » śr 01 cze 2011, 18:06

Moja Ukochana strasznie ich lubi, ja nie mogę zdzierżyć. Po prostu momentalnie wysiadam i wymiękam.

Byli ostatnio w Krakowie i co postałem i poskakałem, to tyle by do domu zaraz wrócić i zapomnieć.

Awatar użytkownika
Jacek Fuchs
Zarodek pisarza

Postautor: Jacek Fuchs » ndz 05 cze 2011, 12:52

nowa płyta całkiem przyzwoita :)

Awatar użytkownika
Mat#
Zarodek pisarza

Postautor: Mat# » wt 07 cze 2011, 17:25

Ja również uwielbiam Myslovitz. Mają pełno świetnych utworów i gdybym miał mianować któryś swoim ulubionym, to bym nie mógł się zdecydować.
Moje ulubione albumy to: "Miłość W Czasach Popkultury", "Z Rozmyślań Przy Śniadaniu", "Korova Milky Bar" i "Happiness Is Easy".
Nowy album nawet fajny.

"Są dwa rodzaje zaskoczenia: kiedy sie nas jeszcze nie spodziewają i kiedy się nas już nie spodziewają"
Roke Alwa Pierwszy Marszałek Taligu.

http://mat-xyv.blogspot.com/

Wróć do „Muzyka”