Pytania do Małgorzaty Garkowskiej "ithilhin"

136

Latest post of the previous page:

Obrazek
Serwus, siostrzyczko moja najmilsza, no jak tam wam?
Zima zapewne drogi do domu już zawiała.
A gwiazdy spadają nad Kandaharem w łunie zorzy,
Ty tylko mamie, żem ja w Afganie, nie mów o tym.
(...)Gdy ktoś się spyta, o czym piszę ja, to coś wymyśl,
Ty tylko mamie, żem ja w Afganie, nie zdradź nigdy.

142
Navajero pisze: Ty sama daj trzecie :P
ja nawet jednego nie mam :) Ja nawet książki do wydania nie mam i skrzydełek :twisted:
„Styl nie może być ozdobą. Za każdym razem, kiedy nachodzi cię ochota na pisanie jakiegoś wyjątkowo skocznego kawałka, zatrzymaj się i obejdź to miejsce szerokim łukiem. Zanim wyślesz to do druku, zamorduj wszystkie swoje kochane zwierzątka.” Arthur Quiller-Couch

FB - profil autorski

148
ancepa pisze:
Szczepko pisze: Ja się wyłamię, mi najbardziej podoba się drugie :D
Mnie też drugie. :) I ja powiem dlaczego - dla mnie najbardziej profesjonalnie wygląda. O! Pisarka i wygląda jak pisarka. :D
Otóż to. Uwodzenie odbiorcy sobą, zamiast przekazem, przylepia łatkę osoby, która ma problem z przyciągnięciem kogokolwiek samym talentem.
„Patrzyłem na Twoje lektury i byłem zdumiony, jaka przepaść dzieli je od Twoich shortów w Zamku i miniatur. Jeśli zechciałbyś przyjąć sugestię, to lepiej idź w kierunku tego, co piszesz, niż tego, co masz na półeczce z ulubionymi nad tapczanem.” L.P. 04.07.2020

- Uśmiecham się :)
- Tak właśnie należy zasypiać. Uśmiechnięte sny wędrują do uśmiechniętych dzieci :)

149
Dziękuję kochani. Zawsze mogę dawać na każdą książkę inne zdjęcie. :twisted:
Wiem, że to nie pisarskie problemy, ale czasem trzeba się pobawić, prawda?
A do tematyki tej trzeciej te udo zdaje się trochę pasować. ;)
gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

151
Navajero pisze: To dawaj, zobaczymy czy to wpłynie na ilość czytelników
Eldil pisze: Uwodzenie odbiorcy sobą, zamiast przekazem, przylepia łatkę osoby, która ma problem z przyciągnięciem kogokolwiek samym talentem.
:P
:twisted:
gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

Wróć do „Strefa Pisarzy”