Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Wattpad

Wszystkie pozostałe tematy

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Cerro
Debiutant
Debiutant
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

Wattpad

Postautor: Cerro » wt 27 lut 2018, 18:36

Moja depresja pisarska jakoś nie ustępuje i ostatnio zagnała mnie na ten serwis. Nie wiem czy wstrzeliłam się w odpowiednie forum z wątkiem, jakby co to mea culpa. :P

Zastanawiam się, czy ktoś z forumowiczów ma tam konto i chciałby zarzucić swoimi tekstami, albo ewentualnie widział tam coś wartego poczytania. Wiem że Augusta kiedyś publikowała tam spory fragment "Kryształowych serc", ale tam chyba dotarłam przez fejsbuka, ponieważ wyszukiwarka jest absolutnym anty-narzędziem do wartościowych treści.

Awatar użytkownika
P.Yonk
WModerator
WModerator

Wattpad

Postautor: P.Yonk » wt 27 lut 2018, 19:12

Chyba zmieniają hosting, bo mnie się tam wejść nie udało.
Cerro pisze:Source of the post wyszukiwarka jest absolutnym anty-narzędziem do wartościowych treści.
Tak jak nóż jest zły bo wiele zbrodni nim dokonano :twisted:

"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"
"Jem kamienie. Mają smak zębów."

Augusta
Pisarz
Pisarz

Wattpad

Postautor: Augusta » wt 27 lut 2018, 21:31

Cerro pisze:Source of the post Moja depresja pisarska jakoś nie ustępuje i ostatnio zagnała mnie na ten serwis. Nie wiem czy wstrzeliłam się w odpowiednie forum z wątkiem, jakby co to mea culpa. :P

Zastanawiam się, czy ktoś z forumowiczów ma tam konto i chciałby zarzucić swoimi tekstami, albo ewentualnie widział tam coś wartego poczytania. Wiem że Augusta kiedyś publikowała tam spory fragment "Kryształowych serc", ale tam chyba dotarłam przez fejsbuka, ponieważ wyszukiwarka jest absolutnym anty-narzędziem do wartościowych treści.

Fakt, tam jest trochę kiepsko z tym wyszukiwaniem, ale generalnie wyszukuje, pod warunkiem oczywiście, że ma się tam konto.
Ja nie czytuję na wattpad ze względu na niemożność edytowania tekstu i interlinie między akapitami (źle mi się czyta taki tekst).

f

Awatar użytkownika
Bartosh16
Weryfikator
Weryfikator

Wattpad

Postautor: Bartosh16 » śr 28 lut 2018, 17:11

Kiedyś koleżanka sugerowała mi, żebym tam coś wrzucił. Pokazała przykładowy tekst. W pierwszym zdaniu, jakie wpadło w moje oczy, brakowało 5 (słownie: pięciu) przecinków.

Chyba nie kumam tej idei. Tam może wrzucić, kto chce i co chce?

"Racja jest jak dupa - każdy ma swoją" - Józef Piłsudski

Mój blog "Otwórz oczy"

Awatar użytkownika
Romecki
Pisarz
Pisarz
Kontaktowanie:

Wattpad

Postautor: Romecki » śr 28 lut 2018, 17:13

OT: to tak jak tu :)

FB: https://www.facebook.com/romek.pawlak
Miłek z Czarnego Lasu http://tvsfa.com/index.php/milek-z-czarnego-lasu/
"Osobiście uwielbiam jak czytelnicy "uświadamiają" mnie jakie perspektywy przegapiłem, jakich wątków nie wykorzystałem i jak powinienem pisać, żeby dostać literackiego Nobla :P" - by Navajero.

Awatar użytkownika
Bartosh16
Weryfikator
Weryfikator

Wattpad

Postautor: Bartosh16 » śr 28 lut 2018, 17:17

A czy tam oceniają i poprawiają?

Mój blog "Otwórz oczy"

Awatar użytkownika
Romecki
Pisarz
Pisarz
Kontaktowanie:

Wattpad

Postautor: Romecki » śr 28 lut 2018, 17:24

Odnosiłem się do:

czyli wrzucania :D

FB: https://www.facebook.com/romek.pawlak
Miłek z Czarnego Lasu http://tvsfa.com/index.php/milek-z-czarnego-lasu/
"Osobiście uwielbiam jak czytelnicy "uświadamiają" mnie jakie perspektywy przegapiłem, jakich wątków nie wykorzystałem i jak powinienem pisać, żeby dostać literackiego Nobla :P" - by Navajero.

Awatar użytkownika
Cerro
Debiutant
Debiutant
Kontaktowanie:

Wattpad

Postautor: Cerro » śr 28 lut 2018, 19:21

Bartosh16 pisze:Source of the post Kiedyś koleżanka sugerowała mi, żebym tam coś wrzucił. Pokazała przykładowy tekst. W pierwszym zdaniu, jakie wpadło w moje oczy, brakowało 5 (słownie: pięciu) przecinków.

Yup, każdy i często najpopularniejsze są teksty dosłownie tragiczne. Ale jest też sporo fajnych treści, tylko ciężko je znaleźć.

Awatar użytkownika
Bartosh16
Weryfikator
Weryfikator

Wattpad

Postautor: Bartosh16 » śr 28 lut 2018, 23:33

Romek Pawlak pisze:Source of the post Odnosiłem się do:

czyli wrzucania :D

To skumałem :)

Może nie wyraziłem się dość jasno.

Mój blog "Otwórz oczy"

Awatar użytkownika
Izabella Gaudyńska
Pisarz domowy

Wattpad

Postautor: Izabella Gaudyńska » sob 03 mar 2018, 13:19

Co prawda nie mam tam konta, ale ostatnio mnie kusi, żeby założyć. Dużo łatwiej zmotywować mi się do regularnego pisania, kiedy wiem, że są jako takie szanse na publiczność/czytelników. Wiem, że pewnie lepiej by było do szuflady i warsztat szlifować. Ale łatwiej mi z odbiorcą.

Augusta
Pisarz
Pisarz

Wattpad

Postautor: Augusta » sob 03 mar 2018, 13:48

Izabella Gaudyńska pisze:Source of the post Co prawda nie mam tam konta, ale ostatnio mnie kusi, żeby założyć. Dużo łatwiej zmotywować mi się do regularnego pisania, kiedy wiem, że są jako takie szanse na publiczność/czytelników. Wiem, że pewnie lepiej by było do szuflady i warsztat szlifować. Ale łatwiej mi z odbiorcą.

Zakładaj :)
Dobry pomysł, zwłaszcza, gdy zamierzasz pisać coś dla kobiet (stanowią większość czytelników na wattpad).

f

Awatar użytkownika
Izabella Gaudyńska
Pisarz domowy

Wattpad

Postautor: Izabella Gaudyńska » sob 03 mar 2018, 14:30

Augusta pisze:Source of the post
Izabella Gaudyńska pisze:Source of the post Co prawda nie mam tam konta, ale ostatnio mnie kusi, żeby założyć. Dużo łatwiej zmotywować mi się do regularnego pisania, kiedy wiem, że są jako takie szanse na publiczność/czytelników. Wiem, że pewnie lepiej by było do szuflady i warsztat szlifować. Ale łatwiej mi z odbiorcą.

Zakładaj :)
Dobry pomysł, zwłaszcza, gdy zamierzasz pisać coś dla kobiet (stanowią większość czytelników na wattpad).

Jestem już w sumie na 99% zdecydowana. Tylko pewnie nastąpi to po porodzie. :lol: Który miał być za "trochę", a coś tak myślę, że może być za "już". :shock: Chociaż może jeszcze zdążę. :lol:

Wróć do „Mydło i powidło”