Który wiersz uważasz za najlepszy?

Czas głosowania minął ndz 12 sie 2018, 22:14 Można wybrać tylko 1. opcję

Wiersz pierwszy
Liczba głosów: 19 (36%)
Wiersz drugi
Liczba głosów: 9 (17%)
Wiersz trzeci
Liczba głosów: 25 (47%)
Liczba głosów: 53

Fioletowy pojedynek na białe słowa

161
Dzięki za gratulacje dla mnie - ale największe należą się Sarah, za zorganizowanie i przeprowadzenie tego szalonego przedsięwzięcia w taki sposób :)
A poza wszystkim, mam nadzieję, że przynajmniej część osób przekona się lub utwierdzi w przekonaniu, że fiolet to taki sam kubraczek jak każdy inny, też chcemy i (mam nadzieję) potrafimy się bawić, żartować z siebie, a nawet - niech nam zostanie wybaczone - leciutko i dla dobra zabawy Was trolować :)
"Hehe bez przesady. Nie wydaje mi się by komukolwiek z tego portalu udało się wydać książkę, i to jeszcze taką żeby była w sklepach." by Tomek Bordo
"Weryfikatorium to arena nie ma litości nie ma uuu nie ma" by brat_ruina;
Miłek z Czarnego Lasu http://tvsfa.com/index.php/milek-z-czarnego-lasu/ FB: https://www.facebook.com/romek.pawlak

163
Dziękuję za możliwość wygrania czegokolwiek. Teraz nie mam prawa marudzić, że szczęście mnie nie spotyka.
Wygrana spadła na mnie znienacka i zaskoczyła do tego stopnia, że nawet o niej nie wiedziałem :D

Ciekawostka - miałbym dobrze wszystkie trzy, ale ktoś napisał (ktoś mądry, kogo szanuję), że pierwsze dwa są kobiece. Więc zamiast Navajera wytypowałem Augustę.
"Racja jest jak dupa - każdy ma swoją" - Józef Piłsudski

Mój blog "Lekcja życia"

164
Bartosh16, nie ufaj nikomu :)
Bon powędrował a Ty z niego korzystaj :)
I ciesz się:)
Wygrałeś!

Added in 30 minutes 44 seconds:
ithilhin, Romecki,
Navajero,
:hug:
Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.
Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018

165
Sarah pisze: ithilhin, Romecki,
Navajero,
gratki w ogóle. Wiedziałem pod koniec kto, ale nie wiedziałem który dokładnie.
"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"
"Jem kamienie. Mają smak zębów."
"A jeśli nie uwierzysz,
żeś wolny, bo cię skuto
będziesz się krokiem mierzył
i będziesz ludzkie dłuto
i będziesz w dłoń ujęty
przez czas, przez czas — przeklęty."

Wróć do „Konkursy różne”