Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Postanowienia Noworoczne

Wszystkie pozostałe tematy

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
mrs.durst1
Debiutant
Debiutant
OSTRZEŻENIA: 0

Postanowienia Noworoczne

Postautor: mrs.durst1 » śr 02 sty 2019, 17:39

Ostatni post z poprzedniej strony:

Aktegev pisze:Source of the post Ponieważ w 2018 udało mi się skończyć, a nawet poprawić powieść, chciałabym w tym roku powtórzyć ten myk, czyli skończyć rozgrzebaną powieść nr 2. Ideałem byłoby również dokończenie dwóch opowiadań, ale traktuję to jako rzecz dodatkową. Ogólnie chciałabym też znaleźć więcej czasu na czytanie i pojechać w Bieszczady. Tyle jeśli chodzi o postanowienia :)

A z marzeń, cóż, fajnie, gdyby powieść znalazła przystań, ale to się dopiero okaże. Również fajnie byłoby zrobić kolejnego Miłka lub (utopijnie) dostać zielone światło na serial.

Polecam Chatę Magodę w Lutowiskach <3

Awatar użytkownika
hati
Szkolny pisarzyna
Kontaktowanie:

Postanowienia Noworoczne

Postautor: hati » śr 02 sty 2019, 23:31

To jeszcze ja :) Jak upublicznię postanowienia, to może faktycznie chociaż połowę uda mi się zrealizować.

1. Dokończyć choć jedno opowiadanie i je Wam pokazać. A potem drżącą dłonią odświeżać stronę co pół minuty. Na koniec schować się pod kołdrę i nie wychodzić przez mniej więcej kwadrans.
2. Zobaczyć jakieś nowe miejsce (abo odwiedzić dawno widziane) i pokazać je córeczce. Musi być w Polsce i niedrogo (ktoś? coś?).
3. Nauczyć ją czegoś nowego (na pewno nie słów "du*a" i "oesu", bo zna).
4. Częściej kucać/klękać do poziomu trzylatki (zapewne będę musiała kupić sobie klęcznik i jakieś spodnie z łatami na kolanach, żeby to przetrwać, ale inny sposób na dogadanie się to podniesienie dziecka albo rozmawianie z nim w zgięciu wpół - nie polecam).
5. Przeczytać co najmniej tyle książek, ile w tym roku, a najlepiej więcej. W tym udało się 33 z małym dzieckiem i pracą zdalną. W 2019 dziecko będzie większe i pracy więcej. Nie poddam się ;)

Może nie udzielam się za często, ale regularnie czytam Wery i czuję (cóż, że jednostronną) więź. Z całego serca życzę Wam, aby Wasze plany, marzenia i postanowienia spełniały się przez cały 2019 rok! [całuski, serduszka, cekiny i jednorożce płyną w Waszą stronę :twisted: ]

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
by Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Godhand
Siewca Dobra
Siewca Dobra

Postanowienia Noworoczne

Postautor: Godhand » śr 02 sty 2019, 23:49

Dokończyć choć jedno opowiadanie i je Wam pokazać. A potem drżącą dłonią odświeżać stronę co pół minuty. Na koniec schować się pod kołdrę i nie wychodzić przez mniej więcej kwadrans.

My się tylko wydajemy tacy ostrzy. A tak naprawdę to pluszowe z nas miśki.

Zobaczyć jakieś nowe miejsce (abo odwiedzić dawno widziane) i pokazać je córeczce. Musi być w Polsce i niedrogo (ktoś? coś?).

Lanckorona ma świetny klimat.
Pustynia Błędowska i okoliczne zamki robią wciąż dobre wrażenie.
Z mojego terenu - Bielsko jest fajne samo w sobie, a obok masz Goczałkowice z unikalnymi na skalę kraju i darmowymi Ogrodami rodziny Kapiasów.
Gdybyś chciała jednak wyskoczyć kilka kilometrów za granicę to zestaw zoo/muzeum zabawek/salon techniki dla dzieciaków w Ostravie, zadowoli prawie każdego malucha (zoo nie lubię, ale byłem).

Pozdrowienia,

G.

"Każdy jest sumą swoich blizn" Matthew Woodring Stover

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.

Awatar użytkownika
Misieq79
Weryfikator
Weryfikator

Postanowienia Noworoczne

Postautor: Misieq79 » śr 02 sty 2019, 23:52

Godhand pisze:Source of the post A tak naprawdę to pluszowe z nas miśki.

Czep się!
hati pisze:Source of the post 2. Zobaczyć jakieś nowe miejsce (abo odwiedzić dawno widziane) i pokazać je córeczce. Musi być w Polsce i niedrogo (ktoś? coś?).

Need more data to process.
hati pisze:Source of the post 4. Częściej kucać/klękać do poziomu trzylatki

Ile masz, 190cm? ;)

Ostatecznie zupełnie niedaleko odnalazłem fotel oraz sens rozłożenia się w nim wygodnie Autor nieznany. Może się ujawni.
Same fakty to kupa cegieł, autor jest po to, żeby coś z nich zbudować. Dom, katedrę czy burdel, nieważne. Byle budować, a nie odnotowywać istnienie kupy. Cegieł. - by Iwar
Dupczysław Czepialski herbu orka na ugorze

Awatar użytkownika
Godhand
Siewca Dobra
Siewca Dobra

Postanowienia Noworoczne

Postautor: Godhand » czw 03 sty 2019, 00:09

Miś pluszowy pisze:Ile masz, 190cm? ;)

Tylko nie to...
Liczyłem bardziej na 158-160 :)

G.

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.

Awatar użytkownika
Navajero
Pisarz
Pisarz

Postanowienia Noworoczne

Postautor: Navajero » czw 03 sty 2019, 00:30

Nie straszcie jej, wysokie dziewczyny też są mile widziane ;)

Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
hati
Szkolny pisarzyna
Kontaktowanie:

Postanowienia Noworoczne

Postautor: hati » czw 03 sty 2019, 00:38

Godhand pisze:Source of the post
Miś pluszowy pisze:Ile masz, 190cm? ;)

Tylko nie to...
Liczyłem bardziej na 158-160 :)

G.

Miś pluszowy: Wydaje mi się, że ile bym nie miała, to żeby z dzieckiem porozmawiać jako dorosła, to muszę wejść w którąś z wymienionych pozycji. Niektórzy lubią sobie ryknąć ze swojego metra dziewięćdziesiąt do metrowego krasnala, ale nie chodzi mi o ryczenie tylko rozmowę twarzą w twarz. Jak z człowiekiem.

Godhand: Nie wiem, skąd te szacunkowe (nieprawdziwe) dane dotyczące mojego wzrostu. :hm:

Added in 3 minutes 33 seconds:
Navajero: Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki, tralala :P

by Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Navajero
Pisarz
Pisarz

Postanowienia Noworoczne

Postautor: Navajero » czw 03 sty 2019, 00:39

hati pisze: Navajero: Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki, tralala :P

Ależ skąd! :) Tylko inteligentne ;)

Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."

dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
hati
Szkolny pisarzyna
Kontaktowanie:

Postanowienia Noworoczne

Postautor: hati » czw 03 sty 2019, 00:52

Czyli można mieć nawet i 190 cm i nikt nikogo z forum nie wyrzuca <3
(nie, nie mam 190 cm, ale mimo wszystko to miła świadomość)

by Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Godhand
Siewca Dobra
Siewca Dobra

Postanowienia Noworoczne

Postautor: Godhand » czw 03 sty 2019, 08:16

hati pisze:Source of the post Godhand: Nie wiem, skąd te szacunkowe (nieprawdziwe) dane dotyczące mojego wzrostu.

To nie są nieprawdziwe dane, tylko żartobliwe myślenie życzeniowe, gdyż ja akurat takie niskie kobiety sobie ulubiłem i kibicuję, żeby ich reprezentacja forumowa była jak największa ;)

G.

Wróć do „Mydło i powidło”