Dzień dobry

16

Latest post of the previous page:

Gelsomina pisze: Witaj Yakamoz :) Też się cieszę, że lubisz "rymarstwo"
Groźny awatar ;)
To tylko dla odstraszenia przeciwnika :)
Navajero pisze:
Yakamoz pisze: Witaj, witaj, też nowa jestem, ale zdążyłam zauważyć, że tu ludzie nietoksyczni :)
Poczekaj aż wejdziesz na czat po 22 :P
Oj, to tam nie będę wchodzić :)
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością.

Anthony Hopkins

Dzień dobry

17
Gelsomina pisze:obyczaj zazwyczaj
poka obyczaja
Jeszcze raz odwróciłam głowę, by zobaczyć, jak lafirynda odchodzi dumnym krokiem, plaskając głośno pośladkami

Ja sam przeczytałem już ok. 8 000 książek

Mąż mojej siostry Krystian jest nudny i śmierdzą mu stopy, smród jest do wytrzymania, nuda - nie.
Rozmawiać może tylko o sobie, osiągając szczyty erudycji. Co robi i jak, czy mógłby lepiej, albo inaczej.

Dzień dobry

18
Katka pisze: Gelsomina, widzę, że też jesteś świeżakiem. Powodzenia!
Powodzenie się przyda. Dzięki :)

Czyli mam omijać czat i nie wrzucać fantasy ;)
brat_ruina pisze: poka obyczaja
Dziękuję za zachętę :)
I wszystkich pozdrawiam, dziękując za miłe słowa powitania i uśmiech :)

Added in 5 minutes 48 seconds:
O! Wczoraj byłam kmiotkiem, a dziś już zarodkiem ;)

Dzień dobry

19
Jeszcze trochę i się wyklujesz :)
Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Dzień dobry

21
Oj tam, najpierw fotka, później wyrok :P
Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Dzień dobry

22
no, nieśmiało przypomnę, że z jaja wykluła się też taka jedna, co z uwielbieniem niszczy od czasu do czasu a to Tokio, a to Nowy Jork, i chyba tylko Warszawa jej nie po drodze :)
"Hehe bez przesady. Nie wydaje mi się by komukolwiek z tego portalu udało się wydać książkę, i to jeszcze taką żeby była w sklepach." by Tomek Bordo
"Weryfikatorium to arena nie ma litości nie ma uuu nie ma" by brat_ruina;
Miłek z Czarnego Lasu http://tvsfa.com/index.php/milek-z-czarnego-lasu/ FB: https://www.facebook.com/romek.pawlak

Dzień dobry

23
Przypomniałeś mi traumę młodości: jak miałem sześć lat, to mnie na Godzillę nie puszczali, a teraz, kiedy mógłbym sobie zrobić tygodniowy maraton, to mnie już nie kręci :)
dr Samuel Johnson

Dzień dobry

25
Romecki pisze: nieśmiało przypomnę, że z jaja wykluła się też taka jedna, co z uwielbieniem niszczy od czasu do czasu a to Tokio, a to Nowy Jork, i chyba tylko Warszawa jej nie po drodze
No to się będzie działo :lol:

Cześć slavec2723 :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”