Witam.

Wszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator

Awatar użytkownika
Fausis
Kmiotek
OSTRZEŻENIA: 0

Witam.

Postautor: Fausis » pn 06 maja 2013, 19:19

Witam wszystkich!
Jestem Justyna, mam 16 lat. Uwielbiam czytać książki. W każdej wolnej chwili czytam. Znajomi twierdzą, że częściej widzą mnie z książką niż bez niej.
Postanowiłam zarejestrować się tutaj, aby dowiedzieć się jakich błędów nie popełniać podczas pisania opowiadań. Przyznam się, że ciężko jest mi ubrać myśli w słowa, dlatego opowiadania pozostają w mojej głowie. Ale po przeczytaniu 15 opowiadań „Kroniki forum” napisanych przez kolegę postanowiłam spróbować swoich sił i też zacząć pisać.

Miłego wieczoru, pozdrawiam. :)

"Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu stoi Bardzo Wielkie Zło."

Awatar użytkownika
Leniwa
Pisarz domowy

Postautor: Leniwa » wt 07 maja 2013, 12:38

Witaj, baw się dobrze.

Awatar użytkownika
Adrianna
Zasłużony
Zasłużony

Postautor: Adrianna » wt 07 maja 2013, 19:47

Witaj, Fausis :D

Fausis pisze:Postanowiłam zarejestrować się tutaj, aby dowiedzieć się jakich błędów nie popełniać podczas pisania opowiadań.
A więc obserwuj forum, czytaj porady i baw się dobrze.
A jak coś przelejesz na papier, to zachęcam do wrzucenia tego na forum.

Powiadają, że taki nie nazwany świat z morzem zamiast nieba nie może istnieć. Jakże się mylą ci, którzy tak gadają. Niechaj tylko wyobrażą sobie nieskończoność, a reszta będzie prosta.
R. Zelazny "Stwory światła i ciemności"

Drzewo (SFFiH nr 3/2012) | Strach przed deszczem | Opar absurdu | Demony Witkacego | Przeciętni | Dziennik błędów | Roztańczony

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”