Niedyskrecje Faraona

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Chii
Akcelerator
Akcelerator
OSTRZEŻENIA: 0

Niedyskrecje Faraona

Postautor: Chii » czw 17 maja 2018, 22:07

Ostatni post z poprzedniej strony:

Ja tylko tak chciałam powiedzieć, że jestem pod wrażeniem tych wszystkich analiz i tego, jak Eldilowi się chce. Bo mi by się kompletnie nie chciało. :P Co też rzuca na Eldila poważne podejrzenia, że bierze udział w TOPA. Bo jeśli by nie brał, to na pewno by mu się tak nie chciało. Ale ogólnie to propsy. :)

Kotlet.

Awatar użytkownika
ancepa
WModerator
WModerator

Niedyskrecje Faraona

Postautor: ancepa » czw 17 maja 2018, 22:08

Chii pisze:Source of the post Co też rzuca na Eldila poważne podejrzenia, że bierze udział w TOPA.
O, to, to! Moje pierwsze skojarzenie! :D

Awatar użytkownika
Eldil
Akcelerator
Akcelerator

Niedyskrecje Faraona

Postautor: Eldil » czw 17 maja 2018, 23:35

Chii pisze:Source of the post Ja tylko tak chciałam powiedzieć, że jestem pod wrażeniem tych wszystkich analiz i tego, jak Eldilowi się chce.

Dziękuję :oops:

Chii pisze:Source of the post Co też rzuca na Eldila poważne podejrzenia, że bierze udział w TOPA.

• Oczywiście! To ja, Le.... ekhm... Faraon. Znudziło mi się zmienianie nicków i teraz się klonuję :batman: Dlatego wiem wszystko, sączę tę wiedzę kiedy mam kaprys i sam ze sobą dyskutuję. Nazwałem się Lokim i oto ja - mistrz zamieszania :lol:
  • Oczywiście! Jestem współorganizatorem. Dlatego Was rozkręcam i wiem więcej niż inni :twisted: I dlatego mi zależy - w końcu ToPA, od początku do końca, to moje dziecko. (Tak, wiem, z Faraonem. I Rubią. I paroma innymi osobami których udział też się po drodze wydał. Nie czepiajcie się :P )
  • Oczywiście! Jestem uczestnikiem. Dlatego niczego nie wiem, ale mocno wypatruję :shock: Jak coś wypatrzę, to będę miał większe szanse wygrać. Jak się tą wiedzą podzielę, to inni będą mieli... hm... :-| No prosiłem, żeby się nie czepiać, czy wszystko musi być takie przemyślane? :roll:
  • Oczywiście! Wreszcie ktoś zauważył, że nadawałbym się do konkursu! Mogli mnie wziąć. Za krótko jestem? Za charakterystycznie piszę? Za duże braki? :( Nawet pożalić się nie można, bo nieuczestniczenie też jest tajemnicą. Zostaje mi tylko kibicowanie i sprawianie wrażenia ;(
  • Oczywiście! Jestem niespodzianką Faraona, przygotowującym... ale o tym sza! ;) Dlatego Faraon informuje mnie na bieżąco 8)
  • Ketchup :)

(Niepotrzebne skreślić)

System crash down. Out of order.

Awatar użytkownika
Eldil
Akcelerator
Akcelerator

Niedyskrecje Faraona

Postautor: Eldil » pt 25 maja 2018, 19:15

Faraon pisze: Najdokładniej można zagłosować na takie sposoby:
1. C +1
G +1

Gdyby się kto zastanawiał, "co autor miał na myśli" to - prawdopodobnie - znaczy, że można zaznaczyć obu na raz. I wyjdzie nam, niezależnie od kolejności zaznaczania ;)

Awatar użytkownika
Eldil
Akcelerator
Akcelerator

Niedyskrecje Faraona

Postautor: Eldil » pn 28 maja 2018, 10:25

W ćwierćfinałach dojdzie ekipa Czterech Jeźdźców Apokalipsy, ukryta na razie pod wykrzyknikami. Wojna, Zaraza, Głód i Śmierć przyjdą i wykończą ;)

Co się za nimi kryje?
    - Uczestnicy U, W, Y i Z? Miałoby to sens, w końcu niby dlaczego Faraon miałby się ograniczać jakąś konkretną liczbą - wziął sobie cały alfabet :D
    - A może to zapowiedziane gatunki, z którymi mają się zmierzyć czwartaki? :D

W pierwszym wypadku moja teoria, że żaden z tych, którzy wyruszyli do Ziemi Obiecanej, nie ujrzy jej, a dotrze dopiero kolejne pokolenie wyrosłe na pustyni, nabiera ogromnego prawdopodobieństwa :D (A wtedy niech się zawstydzi, kto nie wierzył w mój geniusz :D ).

Awatar użytkownika
Eldil
Akcelerator
Akcelerator

Niedyskrecje Faraona

Postautor: Eldil » sob 02 cze 2018, 01:04

26 maja 2018:
Eldil pisze:Source of the post Obstawiam, że w ćwiartce będą fioletowi za konkurencje

01 cze 2018:
Faraon pisze:Source of the post A ja mam takie pytanko: jeśli mielibyście taką możliwość, to z którym Pisarzem zmierzylibyście się w bitwie i dlaczego?

To jakbyście nie byli świadomi, jaki geniusz we mnie drzemie ;) (i lepiej nie budzić :D )

TU WAŻNE:
Faraon pisze:ĆWIERĆFINAŁY
para _ & _ v !
para _ & _ v !
para _ & _ v !
para _ & _ v !

Ćwierćfinaliści:
A, B, E, F, J, P, zwycięzca Bitwy nr 11, zwycięzca Bitwy nr 12.
oraz...

1. Pierwsza myśl - Faraon powrzuca ich w pary? Osiem osób z eliminacji, kolejnych ośmiu z tajemniczego "oraz..." i mamy cztery bitwy 2 vs 2 ;) Gotowi na zmianę gry na drużynową? :lol: Nie sądzę, ale w końcu
Faraon pisze: to nie będzie zwykłe 1 v 1

Inne możliwości. Wróćmy do słów:
Faraon pisze:Source of the post z którym Pisarzem zmierzylibyście się w bitwie?

2. Na pewno (hmm... czy ja mówiąc o ToPA użyłem słów "na pewno"? ;) ) fioletowi nie będą w pozycji samodzielnych graczy. A może? ;) Każda bitwa to wtedy Uczestnik vs / & Uczestnik vs Fioletowy...
3. Każdy dostanie osobistego trenera w postaci fioletowego? Byłyby pary Uczestnik & Fioletowy vs. Uczestnik & Fioletowy. Może to znaczy "to nie będzie zwykłe 1 v 1"? Ktoś wie, czy Faraon lubi Voice of Poland? :D
4. Pisarz nie musi być naszym fioletowym. Po prostu czwartaki mogą dostać po nazwisku jakiegoś pisarza (albo nawet po fragmencie tekstu) i się dopasować. (To jeśli Faraon nie lubi Voice of Poland ;) )

Poza tym przypomnę:
Faraon pisze: W 1/4 będą narzucone gatunki.

Awatar użytkownika
Eldil
Akcelerator
Akcelerator

Niedyskrecje Faraona

Postautor: Eldil » ndz 03 cze 2018, 19:53

Fioletowi jako osobiści trenerzy uczestników to piękna sprawa, ale czy realna? ;)
Inna możliwość obecności fioletowych w ToPA - opiekunowie bitwy. Nikt by im wtedy nie zawracał głowy masą korespondencji w obie strony nad np. redakcją. Podaliby temat "swojej" bitwy, gatunek, kryteria, (może jakiś własny tekst do pociągnięcia dalej) i mieliby spokój.
Także słowa Faraona:
Faraon pisze:z którym Pisarzem zmierzylibyście się

wskazują, że fioletowi będą tu raczej jako "wrogowie", niż jako "przyjaciele" :)

Awatar użytkownika
Eldil
Akcelerator
Akcelerator

Niedyskrecje Faraona

Postautor: Eldil » pn 11 cze 2018, 10:30

Faraon pisze:Source of the post 3 z 4 Pisarzy miåło wcześniej inny Kolor, a czwarty jest związany z poprzednią edycją ToPA.
Panie miały nadzieję na parytet ostatnio, teraz się udało. :)

Mamy (pół)oficjalne potwierdzenie, że będą jacyś pisarze. Można pozgadywać którzy. I w jakiej roli.
2 kobiety (co najmniej).
3 zmieniało kolor. Którzy? Ithilhin?
Jaki fioletowy był w poprzednim ToPA?

å nie wiem, jakim cudem można to wpisać zamiast małego a. Podejrzewam, że to specjalnie. Ale bez treści, tylko ze złośliwości, żebym się zagotował zastanawiając, co to znaczy :P

Awatar użytkownika
ancepa
WModerator
WModerator

Niedyskrecje Faraona

Postautor: ancepa » pn 11 cze 2018, 12:09

Podejrzewam ithi i dorapę. (zmieniały kolor :) )
A poprzednią edycję wygrał uthModar. :D

Awatar użytkownika
Faraon
Imperator
Imperator
Kontaktowanie:

Niedyskrecje Faraona

Postautor: Faraon » pn 11 cze 2018, 13:26

ancepa, wybierz 2 z tej trójki. :>

Awatar użytkownika
P.Yonk
WModerator
WModerator

Niedyskrecje Faraona

Postautor: P.Yonk » pn 11 cze 2018, 13:39

Faraon pisze:Source of the post ancepa, wybierz 2 z tej trójki.
tłumaczę: "Wybierz drugą z tej trójki" ;) - Znaczy dorapa

Faraon_edit: "Dwójkę wybierz" albo: "ithi/dorapa/uthModar" <- skreśl jeden nick i zostanie połowa Fioletowej Drużyny . :) Ta pułapka już chyba z przyzwyczajenia, bo nieplanowana.

"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"

Awatar użytkownika
Godhand
Junior Admin
Junior Admin

Niedyskrecje Faraona

Postautor: Godhand » pn 11 cze 2018, 17:04

Kolor zmieniał - z Czarnego na Fiolet - także Patren.

G.

"Każdy jest sumą swoich blizn" Matthew Woodring Stover

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.

Awatar użytkownika
Eldil
Akcelerator
Akcelerator

Niedyskrecje Faraona

Postautor: Eldil » pn 11 cze 2018, 17:42

Eldil pisze:Source of the post 2. Na pewno (hmm... czy ja mówiąc o ToPA użyłem słów "na pewno"? ) fioletowi nie będą w pozycji samodzielnych graczy. A może? Każda bitwa to wtedy Uczestnik vs / & Uczestnik vs Fioletowy...

Faraon pisze:Source of the post Będą to bitwy 2 v 1, w których zadaniem każdej pary będzie uzbieranie większej sumy punktów, niż podwojona ilość punktów Pisarza.

Możliwość o której wspominałem tylko "z kronikarskiego obowiązku", okazała się tą prawdziwą. Emocje pewnie będą większe ;)

Przypomniała mi się rozmowa z Godhandem nt. poziomu graczy i sensownej oceny. Godhand upierał się wtedy, że los nie ma żadnego znaczenia. I czyje teraz na wierzchu? :D
Nie tylko poziom graczy będzie miał znaczenie w dostaniu się do połówki, ale i kogo się dostanie do pary. I jakiego fioletowego :) Ślepy los, panie Godhand, ślepy los. Albo ręka boska :D

Awatar użytkownika
Faraon
Imperator
Imperator
Kontaktowanie:

Niedyskrecje Faraona

Postautor: Faraon » pn 11 cze 2018, 18:11

Dobrze, God, i jeszcze która z klawych Pań była tu kiedyś Czarna? :)

Nie będzie można wylosować przeciwnika z Fazy Grupowej, tzn. na pewno NIE będzie par AB i EF.

Awatar użytkownika
Godhand
Junior Admin
Junior Admin

Niedyskrecje Faraona

Postautor: Godhand » pn 11 cze 2018, 18:37

Faraon pisze:Source of the post Dobrze, God, i jeszcze która z klawych Pań była tu kiedyś Czarna? :)

Jeśli Dorapa jest odgadnięta, a uznaję, że jest :) to na moją głowę może to być tylko Łasic :)

G.

"Każdy jest sumą swoich blizn" Matthew Woodring Stover

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.

Awatar użytkownika
Faraon
Imperator
Imperator
Kontaktowanie:

Niedyskrecje Faraona

Postautor: Faraon » pn 11 cze 2018, 19:24

Godhand pisze:Source of the post Jeśli Dorapa jest odgadnięta, a uznaję, że jest

Nie, Dorapę trzeba tam wykreślić... :P
Godhand pisze:Source of the post to na moją głowę może to być tylko Łasic

:waryjaci:

Wróć do „Turniej o Puchar Administratora 2018”