Jasna Strona Mocy
Walcz o tytuł "Siewca Dobra 2018"!
Informacje o konkursie :arrow: KLIK

Cześć

Wszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator

Awatar użytkownika
Adam Mekla
Kmiotek
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

Cześć

Postautor: Adam Mekla » czw 13 wrz 2018, 22:57

Cześć,

jestem Adam i piszę z pasją od małego. Do swoich osiągnięć pisarskich zaliczam dwie wygrane na opowiadania.pl, nowelkę „Zwierciadło Nieba” (wydaną przez jedno ze zniesławionych wydawnictw typu vanity [nie żałuję, byłem wtedy młody i naiwny – piękne czasy ;-)]) oraz tworzenie i prowadzenie portalu Pióromani. W związku z tym ostatnim pojawiłem się tutaj. Kilku z naszych użytkowników wspomniało Weryfikatorium i postanowiłem do Was wreszcie zajrzeć. Widząc Wasze podejście i komentarze/weryfikacje byłem pod sporym wrażeniem i gdybym 4-5 lat temu się o Was dowiedział, to pomyślałbym dwa razy zanim zabrałbym się za pracę nad portalem. Pióromani to jednak nie to samo co Weryfikatorium, ale podobnie jak wy propagujemy wnikliwą analizę w celu pogłębiania percepcji pisarskiej oraz kładziemy nacisk na dopracowywanie swoich utworów. Z mojej wizyty tutaj wynikła chęć zaproszenia Was do przyjacielskiej kolaboracji. Mamy na portalu nieustający konkurs z odrębnymi nagrodami dla piszących oraz komentujących (umieszczę post ze szczegółami w waszej sekcji konkursowej), który mógłby niektórych z Was zainteresować. Jestem chętny do wymiany bannerów. Sam także postaram się co jakiś czas skomentować u Was jakiś utwór, a gdyby wreszcie udało mi się napisać coś zadowalającego, to zgłoszę się z prośbą o sprowadzenie mnie na ziemię. ;-) Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Awatar użytkownika
Bartosh16
Weryfikator
Weryfikator

Cześć

Postautor: Bartosh16 » czw 13 wrz 2018, 23:22

No siema

Adam Mekla pisze:Source of the post Widząc Wasze podejście i komentarze/weryfikacje byłem pod sporym wrażeniem i gdybym 4-5 lat temu się o Was dowiedział, to pomyślałbym dwa razy zanim zabrałbym się za pracę nad portalem

Miło nam to słyszeć.

Adam Mekla pisze:Source of the post w celu pogłębiania percepcji pisarskiej

Percepcja to odbiór... Nie jestem pewien, czy użyłeś właściwego słowa.

Adam Mekla pisze:Source of the post chęć zaproszenia Was do przyjacielskiej kolaboracji

"Współpraca" brzmi dużo lepiej.

Adam Mekla pisze:Source of the post Jestem chętny do wymiany bannerów

Podbijemy kwestię na naradzie plemiennej.
Adam Mekla pisze:Source of the post Mamy na portalu nieustający konkurs

Przyślij tutaj użytkownika Fortune, tudzież Jakuba Popiołka - powiemy mu, co może poprawić :)
A wy musicie poprawić formatowanie tych tekstów, bo bieda.

Pomijając wszelkie za i przeciw, witamy serdecznie, a od siebie gratuluję ambitnej inicjatywy. Zachęcić ludzi do uczestniczenia w projekcie czyttorsko-pisatorskim to nie w kij dmuchał i brawa Ci się za to należą.

"Racja jest jak dupa - każdy ma swoją" - Józef Piłsudski

Mój blog "Otwórz oczy"

Awatar użytkownika
Kruger
Umysł pisarza
Kontaktowanie:

Cześć

Postautor: Kruger » pt 14 wrz 2018, 10:14

Cześć, Adam!
Kolega po zainteresowaniach, fajnie.

Awatar użytkownika
PannaLawenda
Pisarz domowy

Cześć

Postautor: PannaLawenda » pt 14 wrz 2018, 12:58

Witaj Adam:)

Fajnie zobaczyć tu znajomego z Pióromanów ;)

Radość pisania.
Możność utrwalania.
Zemsta ręki śmiertelnej.

W. Szymborska

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”