Dzień dobry

1
Witam wszystkich :) Swoją przygodę z poezją zaczęłam w 2013 roku, od wierszy wolnych. Później, zauroczona melodyjnością wierszy rymowanych, spróbowałam tej, jakże trudnej sztuki i mi się spodobało. Próbuję wielu form, satyry również, ponieważ za każdym razem uczę się czegoś nowego. Dużo czytam. Lubię Irvinga. W 2017 wzięłam się za prozę. Jestem bardzo ciekawa Waszego spojrzenia na moje utwory. Krytykę, każde uwagi i sugestie, przyjmę z pokorą i wdzięcznością.
Pozdrawiam :)

Dzień dobry

6
Gelsomina pisze: Czarna Emmo piszę obyczaj zazwyczaj ;) ale miałam nieśmiałe próby z pogranicza fantastyki i horroru.
O, to podobnie ja jak. :D
Istnieje cel, ale nie ma drogi: to, co nazywamy drogą, jest wahaniem.
F. K.

Dzień dobry

7
Gelsomina pisze: piszę obyczaj zazwyczaj
super :) pozdrowienia od frakcji obyczajowej :)

dobrego czasu na forum!
gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

Dzień dobry

9
O! Będę mieć kumpelę do "rymarstwa" :)

Witaj, witaj, też nowa jestem, ale zdążyłam zauważyć, że tu ludzie nietoksyczni :)
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością.

Anthony Hopkins

Dzień dobry

11
Yakamoz pisze: Witaj, witaj, też nowa jestem, ale zdążyłam zauważyć, że tu ludzie nietoksyczni :)
Poczekaj aż wejdziesz na czat po 22 :P
Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Dzień dobry

12
Albo wrzucisz pierwszy rozdział powieści fantasy :lol:
Ostatecznie zupełnie niedaleko odnalazłem fotel oraz sens rozłożenia się w nim wygodnie Autor nieznany. Może się ujawni.
Same fakty to kupa cegieł, autor jest po to, żeby coś z nich zbudować. Dom, katedrę czy burdel, nieważne. Byle budować, a nie odnotowywać istnienie kupy. Cegieł. - by Iwar
Dupczysław Czepialski herbu orka na ugorze

Dzień dobry

15
Gelsomina pisze: Witaj Yakamoz :) Też się cieszę, że lubisz "rymarstwo"
Groźny awatar ;)
To tylko dla odstraszenia przeciwnika :)
Navajero pisze:
Yakamoz pisze: Witaj, witaj, też nowa jestem, ale zdążyłam zauważyć, że tu ludzie nietoksyczni :)
Poczekaj aż wejdziesz na czat po 22 :P
Oj, to tam nie będę wchodzić :)
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością.

Anthony Hopkins
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”